Gaziantep’te tarım ele alındı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, tarım ve hayvancılıkla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi, "Tarımsal Hizmetler ve Hayvancılık Çalıştayı" düzenledi.

banner255
Gaziantep’te tarım ele alındı
banner200

Çalıştayda konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Latif Karadağ, "Gaziantep'in tarım şehri unvanıyla anılmasından memnunuz. Bu nedenle tarım adına gerçekleştirilen işleri önemli buluyoruz. Geçtiğimiz 5 yıllık dönemde birçok alanda Büyükşehir Belediyesi tarafından destek verildi. Doğal Hayatı Koruma ve Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı'nın kurulmasıyla birlikte tarım alanında gerçekleştirilecek projeler için bütçe ayrıldı. Böylelikle düzenli ve programlı bir destek sağlanmış oldu. Geldiğimiz noktada, bunu bir adım daha ileriye taşımak istiyoruz. Sizlerle istişare ederek yeni fikirlerin önünü açmak amacındayız. Sizlerden gelen görüşler ışığında birlikte tarım alanında önemli çalışmalar yapmak istiyoruz” diye konuştu.

Gaziantep Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Karayılan ise şunları kaydetti: "Gaziantep'te her ilçeye ihtiyacına göre yardım yapılmalıdır. Tarım alanında önemli işler yapmak için bu toplantıyı ön gören Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ederim.”

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferruh
Ferruh - 1 yıl Önce

Tkdk zenginler kulubu gibi zengine hibe hemde usulune uygun usulzuzluklerle. Yillarca surdu 05079265086 bildiklerimi hherkez biliyor

banner151

banner251