En çok hangi bakanı beğeniyorsunuz anketinden Pakdemirli kaçıncı çıktı?

ORC Araştırma şirketinin 2020 yılının kabinesindeki bakanların performanslarına yönelik yaptığı anketten çarpıcı sonuçlar çıktı. 15 Bakanın değerlendirildiği ankette Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli sondan 3'üncü oldu.

En çok hangi bakanı beğeniyorsunuz anketinden Pakdemirli kaçıncı çıktı?
banner200

2021 yılına sayılı günler kala ORC Araştırma şirketi, Türkiye'nin siyasi gündemiyle ilgili hazırladığı son anketinde; katılımcılara, 2020 yılının Kabine'sindeki bakanların performansını değerlendirip, 'En çok hangi bakanı beğeniyorsunuz?' sorusunu yöneltti. Görev süresi 2020 yılını tamamını kapsamadığı için Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan değerlendirmeye alınmadı.

EN BEĞENİLEN BAKAN SÜLEYMAN SOYLU OLDU PAKDEMİRLİ SON SIRALARDA YER ALDI 

Kabine'den 15 bakanın yer aldığı ankette, 2020 yılının en çok beğenilen ismi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olurken, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin son sıralarda yer alması dikkat çekti. 'En çok hangi bakanı beğiniyorsunuz?' sorusuna verilen cevapta Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli sondan 3'üncü sırada yer aldı.

LİSTEDE 2. SIRADA HULUSİ AKAR VAR

Yüzde 60,8 oranında beğeni oranına sahip olan Soylu'yu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar yüzde 58,5 beğeni oranıyla takip etti.

LİSTENİN TAMAMI ŞU ŞEKİLDE:

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2020, 01:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Galip özyurt
Galip özyurt - 11 ay Önce

Tarım bakanı bu listede hiç bir şekilde yer almamalı..sayın cumhurbaşkanımıza buradan yürekten ve içten söylüyoruz..tarım bakanını görevden almalı..teşkilatları fetölere teslim etti..etrafında bulunanlarlar tamamen maddi çıkar peşinde..biri ikisi değil etrafındaki herkes tamamen maddi çıkar peşinde..çok geç oldu görevden alınmalı..çiftçiye hiç bir desteği olmadı.çiftçi borç içinde..heryere borçlu çiftçi

Acaba
Acaba - 11 ay Önce

Neye göre değerlendirilmiş üstekilere sözyok ama arada cukdaha başarısız da var altlarda cokda başarılı var her halde sempatik durumlara göre değerlendirilmiş. ..

Malatya ilçe tarım
Malatya ilçe tarım @Acaba - 11 ay Önce

Tarım baksnlığınınmı kadrosu kötü..en yerleşik kurumlardan biri tsrım bakanlığı.kadro tamamına yskını lisans mezunu..olay jadroda yada kurumsallıkta değil olay yönetmede.bu bakan döneminde teşkikatlar mahvedildi.litakat aysklar altına alındı istifa eden irfan içöz baştacı etti..bakanlıkta mehdi bakanın kurduğu düzen yerle bir edildi..

Şaşırtıcı Değil
Şaşırtıcı Değil @Acaba - 11 ay Önce

Evet Bakan Bey basarisiz olabilir. Ancak bu bakanlik yapılanma ve bürokratik kadro anlamında dökülen bir bakanlıktır. İlk sıralarda yer alan bakanlıkların yapılanma, kurumsallık ve kadro bakımından daha iyi durumdadır. Buraya en iyi kişiyi Bakan yapsanız da bu yapılanma ve kadro ile yapabileceği şeyler sınırlı olacaktır.

Turgay DAĞ
Turgay DAĞ - 11 ay Önce

Cumhuriyet tarihinin en vasıfsız bakanı olduğunu söylüyordum iste hiç yanılmadım. Anketlerde bunu doğruluyor, bu gün sokağa çıkma ve covit-19 salgını olmasa çoğu ilde halk protestolara ve eylemlere başlayacak, buna rağmen ankara, kayseri, ağrı, rize, samsun ve kahramanmaras illerinde halk baskı altında karsısına polis asker dikerek eylem yapıyorsa bu iş bitti demektir. Tarım bakanını neden protesto ediyorlar biliyormusun sayın bakan; yolsuzuk içerisinde kurumun boğuluyor, merkezde ve taşrada hak sahiplerine hiçbir hakkı verilmiyor Bakanlıkta na kadar tayyip erdoğan' cı bürokrat varsa hepsini görevden aldınız ikiyüzlü bürokratları atayınca ( tayyipci olmayan) işte vaziyet. İste onların elinde oyuncak olursan böyle en vasıfsız bakan haline düşersin. Ben vatan ve millet, hatta ve hatta reisicumhuru sever olarak bu davranışları göremiyorum. Hırsızlık yapan bir adamı bakanım koruma altına alması dağdakiye göre daha vahim bir durum olarak görüyorum. Sayıştay , halk, anketciler yalan söylüyor heehalde tek doğru bakan. Sayıştay raporlarında bir düzgün işleminizi açıklayın bakanlık oalarak.
Reisicumhurumuzun sizleri ve hadi bey haricinde bir bürokratınızı bir saniye bile o koltuklarda oturtması kendisi, vatan ve millet için büyük bir tehlikedir. Kur anda bile geçiyor Allah ihanet edenleri sevmez.

Pakdemirli min hakkı yenmiş
Pakdemirli min hakkı yenmiş - 11 ay Önce

Baştan üçüncülük veya altıncı olmalıydı pamdemirli,,diğerleri oy verenlere göre daha gündemde olmaktan oradalar

Efmın
Efmın @Pakdemirli min hakkı yenmiş - 11 ay Önce

Suçu tarım bakanı olması tarım bu ülkede zurnanın son deliği görülüyor tabiki bakanıda sonlarda olacak sesi çıkmayan çıkarılamayan tarım ellerinden ekmek tekneleri tapulu tarlaları gasp edilir yinede gık çıkmaz,ama artık açlık kıtlık susuzluk topraksızlık kapıda herzaman yurtdışından tarım ürünü bulamayacaz

Köylü
Köylü - 11 ay Önce

Çiftçi gözden çıkılmış durumda aylardır zararına üretim yapıyor besi ve süt üreticisi icralık çiftçiler görmezden geliyorlar duymazdan geliyorlar ama ithalata gelince çok cesurlaşıyorlar bunun bedelini bu ülke ödeyecek kimse bu koltuklarda kalıcı değil

Çiftçi
Çiftçi - 11 ay Önce

Sacma bir anket bencede. Ciftci tarım bakanına oy vermez çünkü çok ama boş konuşuyor, turizm sektörüde turizm bakanından nefret ediyor:) ben hepsinden nefret ediyorum. Yani kimden almışlar bunlar oyu?

Ali balasar
Ali balasar - 11 ay Önce

Tarım bakanı bu listede olmaması lazım cumhur başkanımız ğörevden alsın


banner151

banner251