Eğitim ve Yayın Dairesine 1.5 yılda üçüncü atama: Bakanın Basın Müşaviri Daire Başkanı oldu

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına son 1.5 yıl içinde üçüncü atama yapıldı. Bakan Pakdemirli'nin Basın Müşaviri Uğur Alıcı, Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına getirildi.

Eğitim ve Yayın Dairesine 1.5 yılda üçüncü atama: Bakanın Basın Müşaviri Daire Başkanı oldu
banner282

TARIMDANHABER ÖZEL HABER

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına, Bakanlık Basın Müşaviri Uğur Alıcı getirildi. 5 ay önce bu göreve atanan Şükrü Kanber, geçtiğimiz hafta görevden alınmıştı. 

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına son 1.5 yıl içinde üçüncü atama yapıldı.

Bakan Pakdemirli, göreve başladığında Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına İsa Sertkaya atanırken, Sertkaya, 6 ay önce görevden alınarak yerine Şükrü Kanber getirilmişti.

Kanber de geçtiğimiz hafta görevden alınırken, yerine Tarım ve Orman Bakanlığı Basın Müşaviri Uğur Alıcı atandı. 

Atanan ve görevden alınan isimlerin kararları daha Resmi Gazete’de yayımlanmadan Kurum Başkanlarının değişmesi, Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığında neler oluyor? sorusunu gündeme getirmişti. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 13:52
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
HDM
HDM - 2 yıl Önce

isa sertkaya 1 sene kaldı şükrü kanber 6 ay bu yeni gelen de en fazla 3 ay kalır. Demedi demeyin

Mühendis
Mühendis - 2 yıl Önce

Biri bakana oranın gazete olmadığını Personel ,çiftci eğitim ve YAYIM dairesi söylesin bilmiyor olması normal sonuçta pilot adam.

Bir bilen
Bir bilen @Mühendis - 2 yıl Önce

Yayın dairesinin başına veteriner,ziraat veya orman mühendisi atanmalı değilmi !!!!! Orda düzen yoksa bunun sebebi atananlar değil,orda koltuk peşindeki md.daire bsşkanı ve diğer alt kadrolardaki kıskanç hazımsızlardır.Çete gibi o daireyi ve bakanlığa çöküp çöreklenenlerdir....

ilçe müdürünüz ...
ilçe müdürünüz ... - 2 yıl Önce

Geçmiş bakanlıklarda da aynı türden atamalar yapıldı Eğitim Yayım Orası Yani gerek nitelikli çağın gerekleri ile donatılmış teknik eleman oluşumunda çok önemli bir yer yayın dairesi ayrıca tarımsal alanda ki gelişmeleri çiftçiye üreticiye ulaştırmak ve çiftçi ve üretici ile kontak kuracak politikalar üretme yeri olmalıdır.Mehdi eker bakanlığı döneminden bugüne kadar tarımsal eğitim kökenli bir başkan göremedik bu bir eksiklik sanırım basın müşavirliği ile eğitim yayım kavramsal olarak karıştırılıyor ? ilginç

Deniz Kara
Deniz Kara - 2 yıl Önce

Mehdi Eker zamanından beri dikiş tutmayan bir yer. Daha da tutmaz.

Bir Bilmeyen
Bir Bilmeyen - 2 yıl Önce

Saglam bir imam atansin

banner151