Cumhurbaşkanı Erdoğan çiftçinin marketinden alışveriş yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kısıklı’da yeni açılan Tarım Kredi Kooperatif marketini ziyaret etti. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın market ziyaretini twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı etiketleyerek paylaştı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan çiftçinin marketinden alışveriş yaptı
banner282

TAKİPÇİLERİMİZE ÖNEMLİ NOT: Bu haberimiz Tarım Kredi Kooperatiflerinin başvurusu üzerine Ankara 8. Sulh Ceza Hakimliğinin 14 Ağustos 2020’de verdiği hukuksuz erişim engeli kararı ile yayından kaldırılmıştı. Ancak Anayasa Mahkemesi’ne yaptığımız başvuru haklı görülerek, erişim engeli kararı ile ilgili ihlal kararı verilmiştir. AYM’nin ihlal kararı üzerine haberimiz yeniden özgürlüğüne kavuşmuştur. AYM’nin haberimizle ilgili verdiği ihlal kararı Resmi Gazete’de 7 Ocak 2022’de yayımlanmıştır. AYM’nin kararına ulaşmak için tıklayın… Ankara 8. Sulh Ceza Hakimliğinin Değişik İş Ek Kararı için tıklayın... 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİLGEM Projesinin 4. gemisi olan "TCG Kınalıada'nın (F-514) Hizmete Giriş Töreni" ve "Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 1. Gemi Sac Kesme Töreni"ne katılmak üzere Üsküdar Kısıklı'daki konutundan ayrıldıktan sonra Tarım Kredi Kooperatif Market Kısıklı Şubesine uğradı. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ile bir süre alışveriş yapan Erdoğan, reyonlardaki ürünleri tek tek inceledi.

Markette alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet eden Erdoğan, burada bulunan çocuklara da aldığı çikolataları ikram etti. Market çalışanlarıyla da sohbet eden Erdoğan, aldığı ürünlerin kasadan geçirerek ücretini ödedi. Daha sonra vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Erdoğan, marketten programına devam etmek üzere ayrıldı.

Erdoğan'ın Tarım Kredi Kooperatif Market ziyareti Tarım Kredi üst yönetimi tarafından memnuniyetle karşılandı. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Erdoğan'ın market ziyaretini twitter hesabından Erdoğan'ı etiketleyerek paylaştı. Tarım Kredi Yönetiminin market ziyaretine gösterdikleri hassasiyet, çiftçiye kanunsuz bir şekilde uygulanan tarımsal kredilerde yaşanan yüksek faiz sorununu akıllara getirdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın market ziyaretine bu kadar hassasiyet gösteren Tarım Kredi üst yönetimi, keşke bu hassasiyeti çiftçiden kanunsuz bir şekilde alınan faizler konusunda da gösterip konuyu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a götürerek çözebilseydi. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2022, 14:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Herkesi mutsuz ettiniz
Herkesi mutsuz ettiniz - 3 yıl Önce

Biz bölge müdürleri hangimiz mutluyuz, ne hatamız vardı ki yerimizden yuvamızdan olduk. Sivasa gelen Mustafa bey mutlu değil, Mersine giden Caner bey mutsuz, Kayseriye giden Mustafa bey aynı, Balikesire giden Hilmi bey mutsuz, Konyaya giden Mücahit bey de aynı biz ne yaptık ki böyle oldu. Müdür Yardımcıları da aynı, taban kaynıyor. Insanları mutsuz ederek başarı imkansız bilin.

Cevap verene cevap
Cevap verene cevap @Herkesi mutsuz ettiniz - 3 yıl Önce

Ümmet emekliliğin tadını çıkarırda. Senin gibi vicdansızlar Allah’a nasıl hesap verir onu düşün...

Herkesi mutsuz ettiniz diyene
Herkesi mutsuz ettiniz diyene @Herkesi mutsuz ettiniz - 3 yıl Önce

Kardeş bu saydığın adamların hepsini az çok tanırım hiçbiri bu yorumu yazacak adamlar değiller. Zaten ömürleri gurbette geçti bu yüzden trolcülüğü bırkta emekliliğinin tadını çıkart!!

Yanlış yorum yapıyorsunuz a cevap
Yanlış yorum yapıyorsunuz a cevap @Herkesi mutsuz ettiniz - 3 yıl Önce

Tarım kredide görevin istenmeyip verildiğine inanıyormusun yoksa safmısınnnn

Yanış Yorum! Kargalar Sırıtır Size
Yanış Yorum! Kargalar Sırıtır Size @Herkesi mutsuz ettiniz - 3 yıl Önce

Tabi siz on yıllardır kuruma emek verdiniz! Şimdi görev dağıtır pozisyona geldiniz! "Görev istenmez verilir. Sonrada sorgulanmaz" Tam bir biat kültürü. Ya siz kuruma geleli iki yıl olmadı.Bu ne ego, bu ne kibir. Sizin tek işiniz dini siyasete alet etmek. Herkesin geldiği yoldan geleydiniz şimdi yetkili memur bile olamazdıniz. Yalan mı. Iki yılda daire başkanı, üç yılda genel müdür yardımcısı, ne ala ne iyi. Bugün kuruma başlatan aday memurun yazdığınız yönetmeliğe göre sizin makamınıza erişme şansı var mı ve kaç on yıl. Tabi size mübah. Yalnız şunu unutmayın diğer tarafta torpil yok.

Bak işine
Bak işine @Herkesi mutsuz ettiniz - 3 yıl Önce

Paranın Tatı bu çalışmayan gidebilir

Yanlış yorum yapıyorsunuz.
Yanlış yorum yapıyorsunuz. @Herkesi mutsuz ettiniz - 3 yıl Önce

Görev istenmez verilir. Sonrada sorgulanmaz. Bu kadar basit

Yolcudur Abbas Bağlasan Durmaz
Yolcudur Abbas Bağlasan Durmaz - 3 yıl Önce

Ne oldu Fahrettin Bey, büyük fırsatı kaçırmışsın. Fotoğraflarda yoksun. Tarım Kredi sorunlarını çözmek yerine siyasetçi peşinde, bakan peşinde koşmayı severdin halbuki sen. Biraz da gerçekleri konuşalım bakalım.

Tarım Kredi Kooperatiflerinin tüm danışmanlık işlerinin, iş güvenliği işlerinin İris Danışmanlığa verildiğini biliyor mu Sn. Cumhurbaşkanı?
Tarkimde olan yolsuzlukların üzerini örttüğünü, raporu sümen altı ettiğini biliyor mu Sn. Cumhurbaşkanı?
Türkiyenin ilk elli şirketi arasında bulunan gübretaşı zarar ettirdiğini biliyor mu Sn. Cumhurbaşkanı?
Göreve geldiğin günden beri toplamda 100 tane çiftçi eli sıkmadığını, toplamda 50 tane kooperatif gezmediğini biliyor mu Sn. Cumhurbaşkanı?
Tarım Kredi Yem gibi bir şirketi personeline maaş ödeyemeyecek noktaya getirdiğini biliyor mu Sn. Cumhurbaşkanı?

Peki son olarak, kul hakkından korkmadığınızı, çiftçinin alın terinden haberinizin olmadığını, bu kurum ve bu kuruma sırt dayamış yüzbinlerce çiftçinin umrunuzda olmadığını biliyor mu Sn. Cumhurbaşkanı?

Bu kurumdan ekmek yiyen binlerce Tarım Kredi çalışanı, bu insanlar çantalarını alıp gidecekler ve geldikleri kurumlardan maaş almaya devam edecekler. Ama sizler bu kuruma muhtaçsınız. Bu kurum battığında kimseniz olmayacak. Susmayın. Sırt dönmeyin. Konuşun. Hesap sorun.

"Zulme karşı susan, dilsiz şeytandır."

Abbas gitmez ve dostum!
Abbas gitmez ve dostum! @Yolcudur Abbas Bağlasan Durmaz - 3 yıl Önce

Kalem Müdürü'nün daire başkanı gibi ücret alması nerede görül müştür? Direklere bayrak asmak dışında iş yapmamış adamın daire başkanı yapılmasının örneği var mıdır? Ve bunlarda yetmez gibi 2'şer de iştirak ücreti verip, aylık 40 bin lira gelire bağlamak hangi din, ahlak ya da hukuk sisteminden güç alır? Yakın yandaş eliyle perişan edilen işletmeleri de yürekleri varsa bilançolarını açıklasınlar da biz demeyelim, kendileri göstersinler.

Bari cevap vermeyin
Bari cevap vermeyin @Yolcudur Abbas Bağlasan Durmaz - 3 yıl Önce

Madem alacaktınız Raif beyi neden urfaya gönderdiniz. Adam ne hata yaptı. Hırsızlıkmi yaptı. Yoksa şirket mudurleri gibi milyonlarca zarara mi soktu. Bari susun utanma yokmu sizde.

Bozuk Balı
Bozuk Balı @Yolcudur Abbas Bağlasan Durmaz - 3 yıl Önce

Bozuk balları tüm Turkiyeye dağıtanlar kimler, bozuk bal analiz raporları Sivas Bölge ve Genel Müdürlük kayıtlarında. Bozuk balla ilgili inceleme yapıldımı, sonucu nedir. Hadi halka açıklayın. Bakanlık bu marketleri neden denetlemez, illaki insanlar ölsün mü, tarım kredi den kamuoyunu aydınlatmasını bekliyoruz. Yoksa çok yakında haberlerde herkes duyar.

Poyraz Market
Poyraz Market - 3 yıl Önce

Nerde onda o yürek. O ancak haksız atama ve emeklilik yapabilir.

Soytarı
Soytarı @Poyraz Market - 3 yıl Önce

Liyakat sahibi olsa idin bu yorum yapmazdın isabetli karar sen gibi olan herkes görevden alınacak

Ortalık Kasari
Ortalık Kasari @Poyraz Market - 3 yıl Önce

Sen adım Yavşak demişsin. Ben adını sormadımki.

Yine delikanlı olamadın
Yine delikanlı olamadın @Poyraz Market - 3 yıl Önce

Adam olunca burada yorum yap delikanlı eşine çoluk çocuk örnek oluyor sun bu kişiliksizlik ile helal lokma yediremiyor sun. Ayrıca sen açık ol ben seni bulayım istersen sende o adam lık olsa idi o koltuk altından gitmez di birkez daha görüyoruz doğru bir karar verildiğini koltuk adam olanın müdür olanın yönetici olanın çalışkan insanın işi. Sen gibi lerin işi olmadığı belli.

Urfa
Urfa @Poyraz Market - 3 yıl Önce

Urfa da emeklilikte haksizlik yapilmadimi, coluk cocugun elinde oyuncak olmuş bu kurum..

Poyraz Market
Poyraz Market @Poyraz Market - 3 yıl Önce

O yorumu yapan kim bilmiyoruz, ancak her zaman olduğu gibi yine yanıldın.!!

Taşeron yaziyor
Taşeron yaziyor @Poyraz Market - 3 yıl Önce

Bizleri assaglik köpek gören bölge müdürleri gördüm ben yardımcılarının şefleriniz yetkili personele kızıp hıncını bizden çıkartan bile gördüm sen geçmiş bize bu oldu diyon.. has oldu oh olsun Allahın sopası yok işte hele birtane var o kendini bilir çok medyatik ti babadan oğla şirkete çevirdiler onun cenazesinde orda olacam hakkım helal değil.

Yorum igrenc helallik nasil vereceksin.
Yorum igrenc helallik nasil vereceksin. @Poyraz Market - 3 yıl Önce

Görevden alinmasan yazarmiydin başarısız gördüğü ekip değişti yıllardır böyle geçip arkadan leke atmaya gerek yok sn poyraz basarili genel müdür dur makam mevki dediğin yer resim çekilme mobbing yapma yatma uyuma yeri değil dır .

Ortalık kasari
Ortalık kasari @Poyraz Market - 3 yıl Önce

Alınan belli verilen belli benim acım yok adam olan der adını delikanlı olur çocuğu gibi olmaz koltuk kalicimi sandin ne has etti topunuzu aldı öyle has ettiki bu arada benim adım emre antalya sen gibi yavşak degilim

Zorun buyuk
Zorun buyuk @Poyraz Market - 3 yıl Önce

Zorun buyuk, sende yürek varsa varmısın hadiii...

Zorun buyuk
Zorun buyuk @Poyraz Market - 3 yıl Önce

Adını söyle o yürek varsa isimsiz yorum yapma ..

Poyraz Market
Poyraz Market - 3 yıl Önce

Poyraz çiftçinin lehine olan hiç bir şeyi ne Berat a ne de Erdoğana götüremez. Konu Yumaklı, Derin yada Hasan Fehmi olsa o zaman iş değişir. Istanbul da yer kalmadimida kısıkliya market açtın. Yağlar ballar yetmez. Güle güle..

Tarımcı
Tarımcı - 3 yıl Önce

Yağ yakmak için kısıklıya marketi açtırmıştır.Güya oradan puan toplayıp göze girerek bakanlık koltuğuna oturacak.Tarım kredi bütün tarihinde bukadar başarısuz beceriksiz kuruma yönelik hiç bir icraatı olmayan bir genel müdür görmemiştir.tek becerisi liyakatı olmayanları atamak.

ciftci
ciftci - 3 yıl Önce

anlasilan marketi ozellikle sayin cumhurbaskanimizin evinin karsisina veya yakınına acilmis bu hassasiyet ciftci borcunda .yuksek faizde veya pahali gübre ve ilactata gosterilse nerde hic problem yomus gibi sadece millete arkamizda kulliye var diyerek kurum en kotu donemini yasamakta.aca sayin cumhurbaskanimiza %30 getir yetmisi hallederiz deyip %98 tahsilat yalanijida soylemeyi dusunuyormusunuz.yada %30 larsaki faizi yada ciftciye 40 liraya sattiginizi ilaci arkadasina 24 liraya veren sirket mudurunude tweetir dan afise edecekmisin

ciftci
ciftci - 3 yıl Önce

sayin poyraz eger gercekten iyi bir is yapip kisiklida market acmissa dukkanini sahibini birde kirasini aciklarsa cok sevinecegiz ciftciden esirgedigi uc bes kurusu acaba dukkan sahibiilede pazarlik yapmismidir.fiyati ve dukkan sahibinibekliyoruz yurek varsa

Poyraz efsane
Poyraz efsane - 3 yıl Önce

Kuruma disiplin ve düzen geldi taşeron elinden tutarsa babalar babası yetim duası bol bol alacak fahrettin bey ellerinden operim

Kuyruk acisi
Kuyruk acisi @Poyraz efsane - 3 yıl Önce

Görevden alınan müdür ler ne acı var yatma yeri mobbing yeri değil tarım kredi yürüyün köyün otaramaz buğday tanımaz zeytin bilmez tipler var içinizde zor büyük belli oluyor yürü poyraz reyiz


banner151