Çiftçi ile Tarım Bakanı ortak canlı yayın programına çıkmalı mı?

Besicinin talebini Tarımdan Haber gündeme taşıdı, kamuoyunda büyük destek buldu. Kahramanmaraşlı besici Yakup Konan'ın gündeme getirdiği 'çiftçi ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin ortak canlı yayın talebi', sosyal medyada büyük destek bulurken, ulusal televizyon kanallarının ana haber bültenlerinde de geniş yer verildi.

Besicinin talebini Tarımdan Haber gündeme taşıdı, kamuoyunda büyük destek buldu. 

Kahramanmaraşlı besici Yakup Konan’ın gündeme getirdiği Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile çiftçinin ortak canlı yayın talebi Türkiye gündemine oturdu. Sosyal medyada büyük yankı bulan ortak canlı yayın talebine, ulusal televizyon kanallarının haber bültenlerinde de geniş yer verildi. 

İSMAİL KÜÇÜKKAYA'DAN YARDIM İSTEDİ 

Kahramanmaraşlı besici Yakup Konan, besicilerin yaşadığı sıkıntıyı anlatmak için bir video çekerek Tarımdan Haber’e gönderdi. Videonun bir yerinde 23 Haziran seçimleri öncesinde Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu’nun canlı yayın programını hatırlatan Konan, tarım ve hayvancılık sektörünün içinde bulunduğu sorunların tartışılması için de Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile bir çiftçinin ortak canlı yayına çıkması talebinde bulunmuştu. Konan, bunun için FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya’dan yardım istemişti.

Konan’ın bu talebini Tarımdan Haber gündeme taşıdı. ‘Çiftçi Yıldırım ve İmamoğlu gibi Tarım Bakanı ile canlı yayına çıkmak istiyor!’ başlıklı haber, sosyal medyada büyük yankı buldu. Yakup Konan’ın canlı yayın talebine tarım sektöründen büyük destek gelirken, söz konusu talebe, ulusal kanalların ana haber bültenlerinde de geniş yer verildi. 

FOX TV’nin ana haber bülteninde önceki gün besici Yakup Konan’ın talebine geniş yer verilirken, “Kahramanmaraşlı besici Yakup Konan, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye seslendi. ‘Bize sahip çıkın’ diyen dertli besici sektörün sorunlarını konuşmak üzere Bakan Pakdemirli’ye canlı yayın önerisinde bulundu” denildi.  

SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? 

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile çiftçinin katılacağı ortak canlı yayın programı sektörün sorunlarının çözümüne bir katkısı olur mu? Konuyla ilgili olarak Tarımdan Haber olarak başlattığımız ankete katılarak destek verebilirsiniz. Ankete katılmak için TIKLAYIN...

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 01:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarımcı
Tarımcı - 2 yıl Önce

Çıksınlar çıkmasına da sayın bakan tarımı bilmezki ne konuşacak gerçek üretici karşısında

Memet
Memet - 2 yıl Önce

Hesap verme cesareti varmi once onu sorun sayin bakana.

Senol
Senol - 2 yıl Önce

Tarımın t sini bilmiyorlar, Anadolu çiftçisi denen nesneyi bitirdiler. Helal olsun.

Ekrem tetik
Ekrem tetik - 2 yıl Önce

Çok doğru bir buluşma olur sahipsiz bir meslekteyiz ete 2 kuruş zam geliyor Türkiye ayağa kalkıyor yeme yüzde 50 arpaya yüzde 33 zam yapılırken kimsenin sesi çıkmıyor et hangi hammaddelerden elde ediliyor et fiyatı 5 yıldır aynı para 2 LP canlı Dana 22 00 bin tl kesim fiyatı 1 kğ Karkas et 25500 tl acaba bize yapılan bu zülümlerin günahını kim ödeyecek tarlalara kepek eken bakanmı yoksa düveyle danayı bilmeyen bakanmı çok yanlış bir politika etçiller imparatör öldü yemciler fabrikaları 1 se 5 katladılar yırtılan kaybeden yok olan besici ve sütçü oldu bu devlete yazıklar olsun

Sendika ve Müdürler
Sendika ve Müdürler - 2 yıl Önce

Kaç tane fetocu müdür yada sendikacıyı görevden aldınız? Tarımı sadece imamlarmı biliyor? Ehliyet ve liyakat sizin için ne ifade ediyor?

Cifci
Cifci - 2 yıl Önce

Buda yeni tosuncuk yemin torbası 100tl şamanın tonu 550 tl zamda avrupa birinciyiz anladın mı tosuncuk

Veteriner edip
Veteriner edip - 2 yıl Önce

Biz veteriner hekimlere
Veteriner mühendis diyen
Çiftçiye kepek ekin diyen
Tarım ve hayvancılıktan Harika anlayan bir bakanımız var inşAllah bu şekilde dünya devi olmaya devam edeceğiz

İdris Yıldırım
İdris Yıldırım - 2 yıl Önce

Ben bakana 1000 koyun vereceğim yapsın bakalım avrupa birincisimi dünya üçüncüsimı dışarıdan davul sesi hoş trt spikeri bakan olursa eyvağ halimize yarın dericiler bizi önetir yazığ bu devlet bu millete yazığ yarın çifçi ölürse devlet ölür yazığ inek saman arpa toğum daha sayamadığım çoook şeyler ital bunü iyen de birgün ital olacak kimse kimseye üçüz bişey vermez akıllı olun


banner251