CHP’li Şener; İktidarın tarım politikasını çukura benzetti

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, AK Parti’nin tarım politikasına yönelik sert eleştirilerde bulundu. Twitter hesabından paylaşım yapan Şener, “18 yılda zirai faaliyet dışı bırakan mevcut iktidarın tarım politikası tam bir çukur!” dedi.

CHP’li Şener; İktidarın tarım politikasını çukura benzetti
banner200
banner217

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Konya'nın Karapınar ilçesinde oluşan ve sayıları 350'yi geçen obruklardan birinin fotoğrafını sosyal medya hesabından kullanarak; AKP’nin tarım politikalarına ‘çukur’ göndermesinde bulundu.  Şener, Twitter hesabından şu değerlendirmede bulundu: “Hasat zamanı ithalat yapan, tarım girdilerini dolara endeksleyen, çiftçiyi borç batağına sürükleyen, milyonlarca hektar araziyi 18 yılda zirai faaliyet dışı bırakan mevcut iktidarın tarım politikası tam bir çukur!”

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
O ZAMAN BİLMİYOR MUYDUN BİRADER
O ZAMAN BİLMİYOR MUYDUN BİRADER - 6 ay Önce

Yahu bu “made in usa”ların ne halt olduğunu o zamanlarda bilmiyor muydun birader derler adama Latif Bey.. Boşverin siz takmayın kafaya bunları, sadece şunun tövbesini sık yapın; Siyaset İslamı tam bir beşeri şeytanlıktır.. Bir mümin için illaki siyaset yapılacaksa, çok güç hatta imkansız ama İslamın “emrolunduğun gibi dosdoğru ol” kuralına uygun yapılabilir. Yoksa bugün ve geçmişte olduğu gibi İslamı, siyasetin düzenbazlıklarıyla topluma benimsetmeye çalışırsanız, papazların dini hristiyanlıktan, hahamların dini musevilikten farklı bir İslamiyetten başka bir din kalmaz.. Karamanlı fetvalar İslamın en büyük zehiridir... dinimizi öldürdüler... yazık..

Ismail aksoy
Ismail aksoy - 6 ay Önce

Herşey sizin bakanlık döneminizde güzeldi bu cifci sızı çok aradı hocam zamanında dinlemedik sizi...

Misafir
Misafir - 6 ay Önce

Tarımdaki sorunlar, en kolay çözülebilecek sorunlardır. Yeter ki dürüst ve samimi olsunlar. Yeter ki ülke menfaati, kişilerin menfaatinin önünde tutulsun.

Rasim özyaşar
Rasim özyaşar - 6 ay Önce

Hayvan sayısı ne kadar olursa olsun esasen küçük işletmeye destek olmalı

banner151

banner251