Bir yardım kampanyası da Germencik'ten! Manavgatlı üreticilere saman yonca yardımı

Bir yardım kampanyası da Aydın'ın Germencik ilçesinden geldi. Aydın'ın Germencik ilçesinde, yangından olumsuz etkilenen Manavgatlı hayvan üreticileri için saman ve yonca yardım kampanyası başlatıldı.

Bir yardım kampanyası da Germencik'ten! Manavgatlı üreticilere saman yonca yardımı
banner200

Ses Gazetesi'nden Emrah Dinçer'in haberine göre, Manavgat'ta çıkan yangında, yüzlerce küçük ve büyükbaş hayvan telef oldu, saman depoları küle döndü. Üreticilerin ellerinde kalan hayvanların aç kalmaması için Germencik'te saman ve yonca yardım kampanyası başlatıldı. Belediye Başkanı Fuat Öndeş, Manavgat'ta meydana gelen yangın sebebiyle çiftçi ve üreticilerin büyük bir mağduriyet yaşadıklarını söyledi.

DESTEK ÇAĞRISI

Hayvan üreticilerine saman ve yonca yardımında bulunmak istediklerini dile getiren Öndeş, tüm hayırseverleri de yardıma katkı sunmaya çağırdı. "Yardım elini uzat Germencik" diyen Başkan Öndeş, saman ve yonca yardımında bulunmak isteyen vatandaşlar için Germencik Hayvan Pazarı ve Ortaklar Görkem Akkuş Parkı yanında bulunan alanda personel görevlendirdiklerini söyledi.
Yangından etkilenen tüm vatandaşlara tekrardan geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Öndeş, “Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız” dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251