Bayburt Tarım Orman İl Müdürü görevden alındı yerine eski belediye başkanı atandı!

Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürü Abdulkadir Karabulut görevinden alınarak yerine Selami Ersen atandı.

banner255
Bayburt Tarım Orman İl Müdürü görevden alındı yerine eski belediye başkanı atandı!
banner200

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazetede yayımlanan atama kararları ile bazı bakanlıklarda görevden alma ve atamalar gerçekleşti.

Atama kararları arasında Bayburt İl Tarım ve Orman Müdürü Abdulkadir Karabulut görevinden alınarak yerine Selami Ersen atandı.

SELAMİ ERSEN KİMDİR?

1974 yılında Bayburt’ta doğdu. Selami Ersen, ilk ve orta öğrenimini Bayburt’ta, lisans eğitimini 1997 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümünde tamamladı. 2000 yılından itibaren Demirözü İlçe Tarım Müdürü görevini sürdürürdü.

2009 yılında AK Parti’den Demirözü İlçe Belediye Başkanı seçildi.

Demirözü'nde AK Parti’den iki dönem üst üste Belediye Başkanlığı yapan Ersen, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimlerde partisi tarafından yeniden aday gösterilmemişti. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Antalya Tarım Şantiyesi.!
Antalya Tarım Şantiyesi.! - 2 yıl Önce

Antalya'nın son 3 yıllık defterini karıştıracak adaletli ve Allah'tan korkan bir müfettiş yokmu bu Teftiş Kurulunda? Kampüs inşaat şantiyesi gibi. Ağaoğlu bile sizin kadar inşaat yapmadı. Ne hikmetse, bayağı meraklısınız inşaat işlerine... Hep inşaat, ihaleyi alan da hep aynı kişi... Süleyman Değerli Başkanım ve Sn Bakanım size sesleniyoruz..!

Bulursizi49
Bulursizi49 @Antalya Tarım Şantiyesi.! - 2 yıl Önce

Antalya il tarım ve orman müdürlüğü tarihindeki en güzel çalışmalarını mevcut il müdürü sn. Mustafa özen döneminde yapılmıştır. Allahtan korkan er kişi kesinlikle yalan ve iftirada bulunmaz. Kamu kurumları yan gelip yatma yeri değildir. Çalışmadan çalışan müdüre iftira atmak acizlerin ve sahtekarların işidir. Ey bu yazıyı yazan sahtekar haklıysan gizlenmene gerek yok çık ve haykır

bulursizi72
bulursizi72 @Antalya Tarım Şantiyesi.! - 2 yıl Önce

Çamur at izi kalsın stratejisi ile yalan dolan karalama iftira ancak ve ancak aciz karaktersizlerin işidir;
Antalya iĺ tarım ve orman müdürüne gerçekten uzak yalan yanlış bilgilerle karalamak ancak ve ancak ekmek yediği kaba sıçanların işidir yazıklar olsun adamlığınıza.

.
. @Antalya Tarım Şantiyesi.! - 2 yıl Önce

Adam dediğini yapıyor ama, geldiğinden beri 1 İl Müdürü Yardımcısı(mahkeme kararı ile geri döndü), 2 ilçe Müdürü(Biri mahkeme kararı ile geri döndü), 3 Şube Müdürü görevden aldı ve 2 ilçe Müdürünü Şube Müdürü yaptı, bir İlçe Müdürüne "başarılı!" çalışmalarından dolayı Level atlattı, çok sayıda personelin yerini değiştirdi. Antalya siyasetine çalım üzerine çalım, gol üzerine gol attı. Tarım Müdürünün misyonunun aslında inşaat olması gerektiği konusunda ufkumuzu açtı. Daha ne yapsın....!

Mühim değil
Mühim değil @Antalya Tarım Şantiyesi.! - 2 yıl Önce

Me olacak canım adamlar herkesin gözü koskoca expo alanını düğün salonuna çevirdi millet seyrediyor. Taşeron şöförlerin aklı ile kurum idare ediliyor. Kurumsal hafıza yok edildi ordan al oraya ver ile iş yapan personel. Üstüne üstlük 75 kişi sürecem dediği meshur tehdit ve hakaret iceren konusması ile. Sen gelmiş sürekli insaatvar diyorsun. Adam benim misyonum var insaat yapacam diyor. Yapsın tabi. O da böyle anılacak. Hep birlikte salladıklari tesbihleri, bağırtı çağırtıları ve inşaat projeleri ile

07
07 - 2 yıl Önce

Antalya'nın kibir abidesi için de en resmisinden bir gazete haberi bekliyoruz..! Sonra avanesi kendiliğinden dağılır zaten...

Nerdeee
Nerdeee @07 - 2 yıl Önce

O avane öyle kolay kolay dağılmaz. Gidenin dalı budağı kökü idi bu kalanlar. Mevcutların içinden gelecek olanla hemencecik kaynaşırlar. Bize ithal müdür gerek en az genel müdür seviyesinde. Bazı şeyleri değiştirip düzeltme iradesi olacak. Mevcutlardaki vizyon expo alanını kır düğünü organizasyonlarına açabiliyorlar. Personele döner sermaye dağıtmamak için inşaat bariyer işlerine paraları gömüyorlar. Güvenlik görevlisi park yerindr dolanıp millete araç çektiriyor. Il müdürü bahçede çardakta oturup milleti kovalıyor. Girişte puantör gibi sabahlari geleni geçeni sayıyor. Hele bir ekip kurdularki evlere şenlik

YERLİ MÜDÜR MEVZUSU...
YERLİ MÜDÜR MEVZUSU... - 2 yıl Önce

Yerli Müdür şöyle, yerli Müdür böyle muhabbetini bırakın kardeşim. O işin yerlilikle alakası yok, adalet duygusu olan, devletini seven, kul hakkından korkan kişilerin Müdür olarak görevlendirilmemesi asıl sorun... Antalya nın ki yerli değil mesala ama adam kayırmacılık tavan yapmış durumda, kimisini 10 gün görmese nerde bu adam diye sormaz, kimisini kampüste yürürken görse ne geziyor muhabbeti yapar..! Adam gibi adam olan çok yerli Müdür gördük biz..

Bulursizi49
Bulursizi49 @YERLİ MÜDÜR MEVZUSU... - 2 yıl Önce

Siz kimsiniz kendinizi bi açıklayın da bi tanıyalım ucuz yargıçlık la kişileri yargılamak sizin işiniz değil

TARIMDANHABER'e
TARIMDANHABER'e - 2 yıl Önce

Bazı yorumların küfür ve hakaret içermediği halde yayınlanmadığını görüyoruz.. Umarız ki siz de bazı kişileri kayırma yoluna girmemişsinizdir.

33
33 - 2 yıl Önce

Yanlis uygulama, mersin de ayni oyun sahnelendi, sonuc basarisiz kuruma hakim olamayan şovenist mudurcukler turetti. Il muduru olarak kendi memleketinde gorev yapmak hemsericilige kayirmaciliga verimsiz ahbap cavus iliskisi e neden oluyor.

Memur
Memur @33 - 2 yıl Önce

Gelen gideni aratmasın. Dikkat et Mersin.

AK
AK @33 - 2 yıl Önce

Projeler patlıyor ama ellerinde. Reklam reklam reklam

Önemli olan yerli yabancı olmak değil..
Önemli olan yerli yabancı olmak değil.. @33 - 2 yıl Önce

O işin yerlilikle alakası yok, adalet duygusu olan, devletini seven, kul hakkından korkan kişilerin Müdür olarak görevlendirilmemesi asıl sorun.. Antalya nın ki yerli değil mesala ama adam kayırmacılık tavan yapmış durumda, kimisini 10 gün görmese nerde bu adam diye sormaz, kimisini kampüste yürürken görse ne geziyor muhabbeti yapar..! Adam gibi adam olan çok yerli Müdür gördük..

Fadime
Fadime - 2 yıl Önce

Yazıklar olsun, aday gösterilmeyen veya aday gösterilip de kazanamayan liyakatsiz kişilere koltuk dağıtılan bir ülke olduk.

Maşaallah
Maşaallah - 2 yıl Önce

Darısı başımıza. Bizden sonraki durak Manisa mı olur Burdur mu büyüklerimiz bilir

ADANA
ADANA - 2 yıl Önce

Vay be SATICI da doğunun en doğusuna gidiyor ha.


banner151

banner251