Başkentte ‘Sözleşmeli Üreticilik’ dönemi başladı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Mansur Yavaş, tarım sektörüne yönelik çalışmalarına devam ediyor. Yavaş’ın "En büyük projem" dediği 'Sözleşmeli Üreticilik' projesine kent genelinde başlanıldığı duyuruldu.

Başkentte  ‘Sözleşmeli Üreticilik’ dönemi başladı!
banner200

Twitter hesabından açıklama yapan Ankara Büyükşehir Belediyesi, “Kırsal kalkınma hamlesiyle bir yandan Başkentli çiftçiler tonlarca tohum desteği alıp sözleşmeli üretime başlarken bir yandan da ABB kendi arazilerinde tarımsal üretime geçti” ifadelerini kullandı.

“TÜM ÇABAMIZ 6 MİLYON ANKARALI İÇİN”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da sosyal medya hesabından projeye dair bir açıklama yaptı. Yavaş, şu ifadeleri kullandı: “Söz verdiğimiz “Sözleşmeli Üreticilik” projemizi büyük bir heyecanla başlatmış bulunmaktayız. Ankara'da tarımın gelişmesi, çiftçimizin kazanması için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Tüm çabamız 6 milyon Ankaralı için.”

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN
ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN - 2 yıl Önce

MANSUR BAŞKAN SADECE ANKARALILAR İÇİN DEĞİL BÜTÜN TÜRK HALKI İÇİN HAYIRLI İŞLER YAPMAYA VAR GÜCÜYLE ÇABALIYOR... BUNDA ŞÜPHE YOK... DİLERİM İKTİDAR TETİKÇİLERİNİN GAZINA GELİP DE YOLU KESİLMEZ... ÇÜNKÜ, KENDİLERİNİ ALLAH’IN YER YÜZÜNDEKİ GÖLGESİ SANAN BİR ZİHNİYETLE MÜCADELE ETMEK ÇOK ZOR... MANSUR BAŞKANIN YOLUNU KESMEYE ÇALIŞANLARIN ALLAHIM SURETİNİ DEĞİŞTİRSİN, DAHA ÖNCEKİ İNSANLIK DÜŞMANLARINA YAPTIĞI GİBİ...

Mümkün Değil
Mümkün Değil @ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN - 2 yıl Önce

Önünü kesmeye çalışanın iniş hızı artar

Rozcan
Rozcan - 2 yıl Önce

Belediye başkanlarını tebrik ve teşekkür ediyorum. Çiftçiyi ve dar gelirli ihtiyaç sahibi insanlara hizmet böyle yapılır.

Senol
Senol - 2 yıl Önce

Yerli ve milli bu isde helal olsun. İthalatdan,ozellestirilmeden,

Tarim kredi gn öldürdü
Tarim kredi gn öldürdü - 2 yıl Önce

Taşeronların verilmiş haklarını ellerinden alarak hizmet verdiğiniz sanan bir yönetim anlayışı ile eski miletvekili kit komisyon üyesi f.p kiniyoruz

Ders Var
Ders Var - 2 yıl Önce

Eskiler dahil Tarım Bakanları, Bakan Yardımcıları ve bürokrasi AkParti hükümetlerinin hep yumuşak karnidir. Bu dururm da AkParti'nin suçudur. İzmir'de CHP nin kırsalda oy alma nedeni belediyenin akıllı tarım ve hayvancılık isleridir. Bak şimdi Mansur Yavaş daha da geliştiriyor. İmamoğlu vs. devam ediyor.
Peki AkParti için iş işten geçmiş mıdır? Sanmam vakitleri var ama çok iyi kullanmasi lazım. Nasıl? Önce insan kaynakları yönetimini düzelterek. Tarım burokrasine atanacak bürokratın kalitesini bu işi bilen veteriner hekim ve ziraat muhendislerinden oluşan insan kaynakları yönetimi karar verebilir. Daha sonra da Bilim ne diyorsa o!

banner151

banner251