Bakan Yardımcısı oldu şarap şişeli fotoğraf yine gündeme geldi!

Ayşe Ayşin Işıkgece, TİGEM Genel Müdürü olduğunda Akit Gazetesi tarafından gündeme getirilen 'o' fotoğraf, şimdi de Odatv tarafından tekrar gündeme getirildi. Odatv, ‘o’ fotoğraf üzerinden Akit yazarının sözlerini hatırlatarak, ‘Erdoğan’dan Akit’e gol’ yorumunda bulundu.

Bakan Yardımcısı oldu şarap şişeli fotoğraf yine gündeme geldi!
banner200

Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atanan Ayşe Ayşin Işıkgece’nin TİGEM Genel Müdürlüğüne atandığı dönemde gündeme gelen ‘O’ fotoğraf, tekrar gündem oldu. Işıkgece, TİGEM Genel Müdürü olarak atandığı dönemde, şarap şişeli fotoğrafı gündeme gelmişti. Odatv, Akit yazarı Ali Karahasanoğlu'nun, söz konusu fotoğraf üzerinden Işıkgece’nin TİGEM Genel Müdürlüğüne atanmasını sert sözlerle eleştirdiğini hatarlatarak, "Akit yazarı Ali Karahasanoğlu, 2018’de yazdığı yazısında, “İçkili fotoğrafları ile karşımıza çıkanlar söz konusu olursa. Orada da. ‘Hooop kardeş. Biz Başkan Tayyip Erdoğan’a oy verdik. Muharrem İnce’ye değil’ deme hakkımız olsa gerek” ifadelerini kullanmıştı." denildi. 

AKİT YAZARI KARAHASANOĞLU'NUN YAZISI HATIRLATILDI

Akit yazarı Ali Karahasanoğlu’nun bu yazısını hatırlatan Odatv, ‘Erdoğan’dan Akit’e gol’ başlıklı haberinde; "Işıkgece, TİGEM'e atandığı günden bu yana iki yıldır Akit gazetesinin hedefindeydi. Erdoğan’ın yaptığı bu atamayla Akit’i taca çıkarması dikkat çekerken Akit, Işıkgece’nin şarap olan masada fotoğraf paylaşmasına her fırsatta tepki göstermişti” yorumunda bulundu.

Odatv'nin, Akit Yazarı Ali Karahasanoğlu'nun yazısı üzerinden söz konusu o fotoğrafı tekrar gündeme getirmesi dikkat çekti. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 16:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kalite Düşük
Kalite Düşük - 9 ay Önce

TİGEM deki varsa hatalı yönetiminden kaynaklı konuları haber yapılmalı. Bu konular haber konusu yapılırsa ciddiye alan miktarı düşer.

Tigem
Tigem - 9 ay Önce

ajanslara verdi reklam parası ve şimdi bakan yardımcısı oldu, hiç iş yapmadan, Tigem zaten kör topal gidiyordu, anasını ağlattı kurumun...

ülke tarımının geldiği nokta
ülke tarımının geldiği nokta - 9 ay Önce

AKP sonunu böyle böyle hazırlıyor. Ülkenin tarımı kimlere emanet yazık. Reis bunları görmüyor. Çevresindekiler bunları Reise iletmiyor, yazık yazık

ŞİŞELEEER LİNGO LİNGO ŞİŞELER
ŞİŞELEEER LİNGO LİNGO ŞİŞELER - 9 ay Önce

Giydiğim atlas
İğneler batmaz
Yar bensiz yatmaz hacı cavcav
Canıma değsin

Şişeler
Lingo lingo lingolik
Irakı mı içtin sen bensiz
Çamura mı düştün a densiz...

Yahu sadece şişeleri görmeyin akitçiler.. daha ne haramilikler var... maçanız sıkıyosa onları da yazın...

Misafir
Misafir - 9 ay Önce

Genel mudurun tigemdeki etrafi hangi dusuncedeydi birde onu incelemek lazim

Cpnr
Cpnr @Misafir - 9 ay Önce

Rehberleri belli degilmi kimisi aday adayı kimisi mahkeme kararıyla geri dönmüş onun yüzünden yılların hukukçusu emekli oldu, kimisi kuru ziraatte kendiliğinden yetişen buğday sunulan daha çok verdiği idari sorumlusu, kimiside koltuk sevdalısı. Bir daire başkanını tepeden korkudan degistiremediler. Hayvanların maliyeti ne........

Mdr
Mdr - 9 ay Önce

Yıllarca fetocu tipler insanlarin özellikle kadınlarin hep içkisiyle eteğiyle saçıyla başıyla dansiyla uğraştılar. Yazıklar olsun bırakın artık kadinlar a şiddeti.gordunuz ki badem biyiklilardan bu ulkeye fayda yok zarar var.neyin kafasinj yasiyorsunuz.kadin elinin değdiği her yer guzel tertemiz olur...sayin bakan yardımcısı hanımefendiye başarılar dilerim.

M.kadıoğlu
M.kadıoğlu - 9 ay Önce

Böyle boş işlerlen uğraşılıyorki tam bir saçmalık, fotoğrafta üç kişi var Ayşe bakan iyi bilirim içki kullanmmaz dürüst, işini hakkıyla yapmaya çalışan kişilik sahibi bir insan. Yanındakilere mal edilmiyor Ayşe hanıma olayın mal edilmesi deli saçmalığı, arkadasları ile dışarta yemeğe gidip başkaları kullanmışsa kimsenin incinmemesi için masayı terk etmemiş insanlık edep haya görgü kurallarına uyup efendilik yaptı şimdi ise hileli yolla bu fotoğraf böyle lanse ediliyor ayıp ben bu fotoğrata ayşe hanıma inceliğinden dolayı teşekkür ediyorum nedeni ise insanları küçük düşürmeyip sabırl oturmasından dolayı.

Niye şu ana kadar görevini yapıp ülkeye çiftciye birşeyler kazandırmak için çırpınıyor, ismi hiç bir olumsuzluğa karışmıyor ve buna yaptığı işle saglıyor. Teşekkürler sn. bakanım.

Tereyag
Tereyag - 9 ay Önce

Garip bakan yardımcısı degisti tereyag fiyatları arttı. TIGEM deki hayvancılıkla bir bağı varmidir


banner151

banner251