Bakan Pakdemirli Pancar Şekeri Üreticileri Derneği ile görüştü

Pancar Şekeri Üreticileri Derneği (PANŞEK) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Erence, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüştü. Bakanlıkta gerçekleşen görüşmede pancar çiftçisinin ve şeker sektörünün sorunları ve çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunuldu.

Bakan Pakdemirli Pancar Şekeri Üreticileri Derneği ile görüştü
banner200

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüştü. Bakanlıkta gerçekleşen görüşmede pancar çiftçisinin ve şeker sektörünün sorunları ve çözümü noktasında görüş alışverişinde bulunuldu.

Pancar Şekeri Üreticileri Derneği (PANŞEK) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Erence ve Başkanvekili Orhan Can’ın da katıldığı ziyarette Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile pancar çiftçisi ve şeker sektörüne ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. Ziyarete ilişkin açıklama yapan Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Hüseyin Akay; ‘Sayın Bakamız ile pancar çiftçisi ve şeker sektörünün sorunları ve çözümleri konusunda durum değerlendirmesi yaptık. Bakanımızın yakın ilgisine ve çözüm odaklı yaklaşımına teşekkür ediyoruz’ dedi.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2021, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiftçi
Çiftçi - 2 hafta Önce

Görevini bırakacak olan Panko Genel Başkanı Recep Konuk’un mirasçıları ortaya çıkmaya başlamış

banner151

banner251