Bakan Pakdemirli'den İdlib'te şehit olan askerlerimiz için taziye mesajı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İdlib'de şehit olan askerlerimiz için bir taziye mesajı yayımladı. Pakdemirli, mesajında "aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı kardeşlerimize şifa temenni ediyorum. Acılı ailelerimize Rabbimden sabır diliyorum. Aziz milletimin başı sağolsun. Vatan sağolsun'' dedi.

Bakan Pakdemirli'den İdlib'te şehit olan askerlerimiz için taziye mesajı
banner200

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, İdlib'de şehit olan askerlerimiz için bir taziye mesajı yayımladı. Bakan Pakdemirli mesajında şu ifadeleri kullandı:

''Milli güvenliğimizi sağlamak amacıyla İdlib'de olan Kahraman Mehmetçiğimiz, rejim güçlerinin alçak hava saldırısı sonucu 33 şehit vermiştir.

Milletçe yüreğimiz yanarken, şehitlerimizin kanı da yerde kalmamıştır. Bizler, milletçe soğukkanlılığımızı muhafaza etmek, birbirimizle daha fazla kenetlenmek suretiyle, bu tür kalleş saldırıları hiçbir zaman karşılıksız bırakmadık, bırakmayacağız.

Şimdi zaman, kenetlenme, bir, beraber olma zamanıdır.

Türkiye, vatandaşlarının güvenliğini ve huzurunu sağlamak noktasında, bugüne kadar kararlılıkla ve büyük bir güçle hareket etti, bölgede ne gerekiyorsa yaptı. Bugünden sonra da aynı kararlılık ve azimle yapmaya devam edecektir.

Aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı kardeşlerimize şifa temenni ediyorum. Acılı ailelerimize Rabbimden sabır diliyorum.

Aziz milletimin başı sağolsun. Vatan Sağolsun''

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2020, 16:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adalet
Adalet - 2 yıl Önce

arkadaşlar şehitleri ve askeri bizler kadar düşünen yok bakanın yine siyaset peşinde o şehidi düşünüyorsa işini düzgün yapsın

Ramazan öztürk
Ramazan öztürk - 2 yıl Önce

Sertifikalı tohum desteği ne zaman odenecek

Dangalaklık yapmayın
Dangalaklık yapmayın @Ramazan öztürk - 2 yıl Önce

Ula ramazan mısın bayram mısın her ne haltsan, bakanın taziye mesajının altına “sertifikalı tohum desteği” ne demek? Hay senin tohumuna da sertifikalı tohumuna da başlatma, dangalaklığın da bir raconu vardır..

Kudret
Kudret - 2 yıl Önce

Mazot desdeklerı neden verılmıyor

banner151

banner251