AK Partili Özkaya: Hükümetimiz üretmek isteyenin yanında!

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, tarım ve hayvancılık desteklerine ilişkin, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile hükümetimiz üretmek isteyen, işletmesini geliştirmek isteyen herkesin yanında olmaya devam ediyor” dedi.

AK Partili Özkaya: Hükümetimiz üretmek isteyenin yanında!
banner282

Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde üreticilerle bir araya gelen Özkaya, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile hükümetimiz üretmek isteyen, işletmesini geliştirmek isteyen herkesin yanında olmaya devam ediyor. Tarımsal Desteklemeler ile faaliyete geçen ve en çok destekleme alan iller arasındayız. Ülkemizin kalkınmasında en önemli etken üretimdir. Bu yüzde hükümetimiz bu alanda önemli destekleri girişimlerle paylaşıyor. Bugün de bu desteklemeler ile tarım ve hayvancılığın önemli bir merkezi olan ilimiz de süt işleme tesisi kuran hemşehrimizi ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgiler aldık. Ben ülkemiz içi üreten herkese başarılar diliyor ve tebrik ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
üretici
üretici - 2 ay Önce

ağaam eğlenir zer. oyüzdenmi köylü ürününü cıkrtınca üc ay once ithal edip süspansiyonlu 2250lere verip üreticiyi boğdunuz ,şimdi sıra tüketiciyi boğmada buğday 5200 ,,yazık bu ülkenin insanlarına.

üretici
üretici - 2 ay Önce

yanımızda kimse yok beyefendi olsaydi gübre ve mazot tavan yapmazdı size kesinlikle oy yok

banner151