AK Partili Bülent Turan: Siyanür yok var dersen tarım zarar görür!

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale bölgesinde Kaz Dağları olarak kamuoyuna gelen ağaç kesilmeleriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Turan, “Kazdağları olmayan yere 'Kazdağları' denirse, Çanakkale'ye zarar vermiş olursun. Bu durumdan bizim turizmimiz, tarımımız etkilenir. Siyanür olmadığı halde 'var' dersen, tarıma zarar verirsin" dedi.

AK Partili Bülent Turan:  Siyanür yok var dersen tarım zarar görür!
banner200
banner217

Turan, son dönemde gündeme getirilen konunun Kazdağları ile ilgisinin olmadığını dile getirerek, “Sırf halkı kandırmak için Kazdağları olmayan yere 'Kazdağları' denirse, Çanakkale'ye zarar vermiş olursun. Bu durumdan bizim turizmimiz, tarımımız etkilenir. Siyanür olmadığı halde 'var' dersen, tarıma zarar verirsin" diye konuştu. Konunun ağaç kesilmesiyle de alakasının olmadığını savunan Bülent Turan, "Yeşille alakası yok. İlgisi olsaydı, ilk ağaç kesilirken orada eylem olurdu. Ağaç kesimi 3 yıl sürmüş, bitmiş. Alan açılmış, tıraşlanmış bitmiş, ondan sonra eylem yapıyorlar” diye konuştu.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 23:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüsnü Zan
Hüsnü Zan - 1 yıl Önce

Başkan vekili doğruları saklıyor. DAHA DOĞRUSU, KAZDAĞLARININ ETEKLERİNDE OLAN BU YAĞMA/TALAN İŞİNDEN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN BİR KAZANCI YOK, DOLASIYLA TÜRK MİLLETİNİN DE BİR MENFAATİ YOK. AMA AKP İLE BAĞLANTILU ÇOK KÜÇÜK BİR GRUP BU İŞTEN EPEYCE MALI GÖTÜRECEĞE BENZİYOR. YAHU ŞİRKETİN CEOSU OLACAK ADAM AÇIK SEÇİK SİYANÜR
KULLANACAĞIZ DİYOR, DAHA NE DESİN... TARİH HERŞEYİ KAYDEDİYOR, ALLAH DA KAYDEDİYOR... TORUNLARIMIZ BU REZALETİ ÖNÜMÜZDEKİ YÜZYILDA OKUYACAKLAR VE HİÇ ÇEKİNMEDEN BUNU YAPANLARA GALİZ KÜFÜRLER EDECEKLER, LANETLİYECEKLER... ALLAH DA BU GÜRÛHU TABİATA VE İNSANLIĞA VERDİKLERİ ZARADAN DOLAYI CEHENNEM KÜTÜĞÜ YAPACAK İNŞALLAH...

Muhendis
Muhendis - 1 yıl Önce

Madende Türkiyenin kazançi yok diyen bi arastir önce, at gözluğünü çikar. Türkiyede maden yapan şirketler kazancinin %50 sini devlet alır. Ayrica maden yapilan yer iş bittikden sonra eski haline geri döndürülme zorunluluğu vardır.

Destan banev
Destan banev @Muhendis - 1 yıl Önce

Arkadaşım sen asıl at gözlüğü ile bakmayı bırak. Sana bunu zorla mı yazdırdılar? Yada bu söylediklerine inanacak kadar safmısın. Bana bir tane göstersene kapatılmış, eski haline getirilmiş bir maden. Bana bir tane dekont göstersene kamu yararı olarak kaydedilecek birşey, yahu 1 tl olsun yine kabul. Adamların işletmeleri hep zarar yazıyor vergi levhasında. Sen neyi alıyon.

Rozcan
Rozcan - 1 yıl Önce

Avrupalılar Afrika kıtasının yer altı zenginliklerini sömürdü diye yıllarca bağırıp çağıranlar, bugün ülkemizin yer altı zenginliklerinin yağmalanmasını ülkenin menfaati var diyerek ses çıkarmamaktadır.

Dost acı söyler
Dost acı söyler - 1 yıl Önce

Fotoğrafta tavan yapmış bir kibir görüyorum. Haberide okumadım.

Ak
Ak @Dost acı söyler - 1 yıl Önce

Akparti vitrine çıkardığı isimlere dikkat etmelidir. Rüzgar tersine dönebilir.

:)
:) - 1 yıl Önce

Ben begenerek izliyorum. Komedi reality karisik bir tarzlari var. İlk sezonlar sıkmısti ama hele bu son sezonda cok surprizlerle dolu bir senaryolari var. İnsani izlerken duygudan duyguya sokuyor adeta dusunsel devinimler yasatiyorlar. İcinde olmasak daha eglenceli de olabilirdi.

banner151

banner251