Market fiyatları Genel Müdürü yalanladı! 

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Marketlerde, piyasa fiyatlarının altında ürün sattıklarını ileri sürerek, “Örneğin ayçiçeği yağı fiyatı diğer marketlere göre yüzde 10 daha ucuz” şeklinde açıklamada bulunmuştu. Ancak market fiyatları karşılaştırıldığında durumun hiç de öyle olmadığı ortaya çıktı.

Market fiyatları Genel Müdürü yalanladı! 
banner200

ÖZEL HABER / Tarım Kredi Marketler, Türkiye’de gıda enflasyonuna karşı çözüm olarak ortaya konulsa da bu marketlerde satılan ürünlerin fiyatı ile diğer zincir market fiyatlarının arasında bir fark bulunmuyor. Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Tarım Kredi Marketlerde, piyasa fiyatlarının altında ürün sattıklarını ileri sürerek, “Örneğin ayçiçeği yağı fiyatı diğer marketlere göre yüzde 10 daha ucuz” şeklinde açıklamada bulunmuştu. 

Ancak Tarım Kredi Marketlerde satılan pet paket 5 kg ayçiçeği yağı fiyatları ile diğer market fiyatları karşılaştırıldığında söz konusu yağ fiyatlarının hiç de açıklandığı gibi yüzde 10 daha ucuz olmadığı ortaya çıktı. Keçiören’de aynı cadde üzerinde bulunan Tarım Kredi Market ile A101 ve ŞOK markette satılan 5 kg pet ayçiçeği yağı fiyatları bir birine çok yakın olduğu hatta A101’de satılan yağın fiyatının daha düşük olduğu görülüyor. 

TARIM KREDİ MARKET, A101 VE ŞOK'DA SATILAN 5 KG PET AYÇİÇEĞİ YAĞI FİYATLARI 

5 kg (PET PAKET) ayçiçeği yağı Tarım Kredi Market’te 62.25 TL’den satılırken,  A101’de 58.95 TL’den ŞOK’da ise 62.50 TL’den satılıyor. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 19:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cafe dale hookka
Cafe dale hookka - 6 ay Önce

A. Y. ve B.U. arkadaslar kurumu bunlar yönetiyor iris ve 3 sirket daha bunlar kasa sadettin bey arastirin lutfen

Holding ?????
Holding ????? @Cafe dale hookka - 6 ay Önce

İstanbula taşıdıkları ve adına holding (?) dedikleri yerdeki faaliyetler, Erginciğimin iki gün daha koltukta kalmak için talimatla yaptığı ve yaptırdığı şeyler kaydedildi kaydediliyor. Erginciğim seni de adalet önünde göreceğimiz günler yakın uyandırayım.

Gayserili
Gayserili - 6 ay Önce

Marketlerin basindaki bayramali bizim toptandan atilanlari marketlere depolara mudur yapti.marketlerdeki urunler aracisiz ciftciden aliniyormus.yemiyoruz artik bu yalanlari. Cok ovundukleri zeytinyagi idlibten suriyeden ..peynirler.... dayisindan..ilk secimde siz ve sizi oraya getirip kurumu batakliga surukleyenleri hakettigi yere bu millet gonderecek.

Mehmet
Mehmet - 6 ay Önce

Haberin kapak resmi gercekten cok komik. Devletin koca genel muduru, mahalle esnafi gibi market acilisi yapiyor. Arkadas senin ne isin var mahalle arasinda, fabrika kur, onu ac.

Şeref
Şeref - 6 ay Önce

Bakkal acacaginiza asli goreviniz olan cifcilere destek olun.bakkalin basina getirdiginiz bayramali bakkala disardan yaptirdigi fason mallarin parasini odeyemiyor..bu is murat ulkerin parasiyla bizim toptanda ceo lum yapmaya benzemez.Tk kop ic denetcileri ankarada koltuga yapisacaklarina depolarla bakkallari bi yoklasinlar.sayimlar nasil yapiliyor.imhaya giden mallarin uzeri nasil kapatiliyor.uyumayin babanizin mali degil

Mert
Mert - 6 ay Önce

A101 deki Vera marka ayçiçek yağı kokusundan yemek yiyemedik.Ayrıca Tarım Kredi Yağı neden Olin veya Yudum markaları ile karşılaştırmıyorsunuz.A101 ve Şok satılan ayçiçekleri sıkıntılı.Kullanmadan laf olsun diye kurumları karalamak olmamış.Umarız daha fazla market açılır Tarım Kredi ürünleri gerçekten kaliteli.

SINAV SORULARI
SINAV SORULARI - 6 ay Önce

SADETTİN BEY MÜFETTİŞ SINAV SORULARI MESELESİNİN ÜZERİNE GİDERSENİZ MARKETLERİN KİME EMANET EDİLDİĞİNİ GÖRÜRSÜNÜZ

Unyeli
Unyeli - 6 ay Önce

Bayramalinin umurundami.ihtiyacimi var adamin

İnsaf
İnsaf - 6 ay Önce

Market fiyat etiketlerini gösterirken , içeriklerinde gosterseydinizya. Tabi sizin için çamur atmak hobi olmus artık, ithal mi yerlimi oda önemli değil


banner151

banner251