" />

Karatay savaş açtı!

Ünlü Prof. Dr. Canan Karatay, yeni kitabanın tanıtımında yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. “Siz de genetik" ya da “Ölene kadar bu ilaçları içeceksin" denen hastalara Canan Karatay, “Gerçek Tıbbın 10 Şifresi" isimli kitabı ile ezberleri bozacak.

Karatay savaş açtı!
banner282

Kitabının basın toplantısında genetik teşhisi konulan hastalıkların kaynaklarını ve iyileşme süreçlerini anlatan Karatay “İnsülin direnci, obezite, diyabet, hipertansiyon, haşimato, depresyon, unutkanlık, kronik artrit, eklem ve kas ağrıları, polikistik over, fibrokistik meme, fibromiyalji ve kanser gibi genetik denilen pek çok hastalık genetik değildir. Bu hastalıkların sebebi, hücrelerin bozukluğundandır. Hücre dediğimiz şey, yaşa göre 3 ila 6 ayda bir yenilenir. 'Genetiktir, iyileşmez' ya da 'Senin annen de şeker var, koruyucu olarak sana da bu ilacı verelim' denilen hastalara, bu kitapla hastalıkların iyileştirilebilir olduğunu, genetik olmadığı gerçeğini açıklamak istedim" dedi.

FABRİKADA ÜRETİLEN YİYECEKLERİ YEMEYİN

Hücrelerin yanlış beslenme ya da olumsuz dış faktörlerden dolayı bozulduğunu, kitapta da bu bozuklukları giderme yollarını madde madde açıkladığını söyleyen Karatay, fabrikadan çıkan yiyeceklerin hastalıkları tetiklediğini savundu: “Fabrikadan çıkan yiyecekleri yemeyin. Doğallıklarını kaybetmiş, işlenmiş, bozulmuş, kimyasallarla boyanmış, ilaçlanmış, yapaylaştırılmış makro besinler, yani yediğimiz sağlıksız proteinler, karbonhidratlar ve trans yağlar, hücrelerin normal çalışmasını engellemeye başlayınca, vitamin ve mineraller de vücuda yeterli oranda giremiyor ya da vücutta etkili bir şekilde üretilemiyor. Bu durumda da vücuttaki katalizör veya kofaktör bulunmadığı için tüm hücrelerin yanı sıra, beynin, sinir, bağışıklık sistemleriyle bütün doku ve organlarda bozukluk ve aksaklıklar ortaya çıkıyor. Kısacası bu hastalıkları önleyebiliriz, hiç başlatmayabiliriz, başlamışsa durdurabiliriz ya da geçirebiliriz. Umutsuzluğu kırmak zorundayız. Herkesin vücudunda umut vardır."

Hangi hastalıklar ilaçsız iyileşir diyor:

- Kronik İnflamasyon, İnsülin Direnci, Obezite, Diyabet, Hipertansiyon, Haşimato, Depresyon, Unutkanlık, Kronik Artrit, Eklem ve Kas Ağrıları, Polikistik Over, Fibrokistik Meme, Fibromiyalji, Kanser, Kronik ve Dejeneratif hastalık

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
BU KADIN NE YAPTIĞINI BILMIYOR
BU KADIN NE YAPTIĞINI BILMIYOR - 4 yıl Önce

BIR KAÇ YILDAN BU YANA EKRANLARDA SUREKLI INSANLARI GIDALAR UZERINDEN KORKUTAN BU INSAN HURABESI SAĞLIK BAKALIĞI VE TARIM BAKANIMIZ TARAFLARLARINCA UYARILMALI EKRANA ÇIKMASI YASAKLANMALI.

banner151