ESK'dan flaş karar! Kıyma ve kuşbaşı konserve fiyatları yüzde 25 düşürüldü!

Et ve Süt Kurumu kıyma ve kuşbaşı konservenin satış fiyatlarında yüzde 25 indirim uygulamaya başladı. İndirim sonrası kıyma ve kuşbaşı konserve fiyatları ne oldu?

ESK'dan flaş karar! Kıyma ve kuşbaşı konserve fiyatları yüzde 25 düşürüldü!
banner282

Et ve Süt Kurumu, tüketicilere yönelik ekonomik fiyat politikasını sürdürüyor. ESK, 'Çiftlikten Sofraya Güvenle' misyonuyla ürettiği geleneksel Et ve Balık Kurumu markalı, zengin ürün yelpazesini ekonomik fiyatlara tüketicilere ulaştırıyor. Gıda fiyatlarındaki indirime destek veren ESK, kıyma ve kuşbaşı konserve ürünlerinde yüzde 25 indirim uygulamaya başladı.

KUŞBAŞI KONSERVE 55 LİRADAN 41.25 LİRAYA İNDİRİLDİ

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Osman Uzun, ESK’nın fiyat indirimi ile ilgili yaptığı açıklamada, kıyma ve kuşbaşı konserve fiyatlarında yüzde 25 indirim uyguladıklarını duyurdu. Genel Müdür Uzun açıklamasında; “Üretimden tüketime ekonomik fiyat politikasını koruyan Et ve Süt Kurumumuz, kıyma ve kuşbaşı konserve fiyatlarında yüzde 25 indirim uygulamasını başlatmıştır. 800 g’lık ambalajlarda 55 liradan satılan kuşbaşı konserve 41,25 lira, fiyatı 45 lira olan kıyma konserve ise 33,75 lira indirimli fiyatı ile reyonlarda yerini aldı. Kıyma ve kuşbaşı konservelerimiz, ESK’nın satış mağazalarının yanı sıra, Atatürk Orman Çiftliği (AOÇ) mağazalarında tüketicilere ulaştırılıyor.” dedi.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2022, 23:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ciftci
Ciftci - 5 ay Önce

Aynı hassasiyeti yem mazot fiyatları için göstermeniz... Bekara karı boşamak kolay

banner151