Başkent Market’lerin ikinci şubesi Mamak'ta açılacak

Ankara Halk Ekmek Fabrikası bünyesinde, ilki 30 Nisan’da Etimesgut’ta açılan Başkent Market’in ikinci şubesi Mamak Şafaktepe’de açılacak. İkinci şubenin Eylül ayı içerisinde hizmete girmesi planlanıyor.

Başkent Market’lerin ikinci şubesi Mamak'ta açılacak
banner200

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş’ın “En büyük hayalim” dediği kırsal kalkınma projelerinin önemli bir ayağı olan ‘Başkent Market’in ilki 30 Nisan’da Etimesgut ilçesinde Başkentlilerle buluşmuştu. Başkan Yavaş, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine ikinci Başkent Market’in Mamak Şafaktepe’de açılması talimatını verdi. ABB’den yapılan açıklamada, Başkan Yavaş’ın, vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine ikinci Başkent Market’in Mamak Şafaktepe’de açılması talimatını verdiği bildirildi.

Büyükşehir Belediyesinin, Halk Ekmek Fabrikası bünyesinde Başkent Market’lerin sayısını daha da artıracağı, Şafaktepe Mahallesi Mamak Caddesi No:59/B adresinde açılacak olan ikinci Başkent Market için hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, kısa bir süre içinde Kızılay, Kazım Karabekir Caddesi (ASKİ Binası yanı) ve Batıkent Atlantis’te yeni şubeler açılacağı da kaydedildi. Tarhanadan erişteye, reçelden salçaya kadar Başkent’teki Kadın Kooperatifleri ve Yerli Birliklerin ürünlerini satın alarak Başkent Market aracılığıyla satışa sunan Halk Ekmek Fabrikası, Şafaktepe Başkent Market’te bir de kafe açmayı planlıyor.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Isacotur
Isacotur - 4 ay Önce

Başkent Market Ürün Fiyatları Nedir? Başkent Market Kızılay Şubesi Açıldı https://isacoturoglu.com.tr/yorum/baskent-market-kizilay-subesi.html

banner151

banner251