Akit gazetesi gıda fiyatlarındaki artışın suçlusunu buldu: Şer ittifaklar!

Akit gazetesinin, gıda fiyatlarındaki ve kiralardaki artışı iç ve dış güçlere bağlaması şaşkınlıkla karşılandı.

Akit gazetesi gıda fiyatlarındaki artışın suçlusunu buldu: Şer ittifaklar!
banner200

Yeni Akit gazetesi, bugün "Şer ittifakından zam kumpası" manşetiyle çıktı. Söz konusu haberde, dar ve orta gelirli kesimin finansal olarak dar boğaza düşürülmek istendiği ve iktidarla arasının açılmasının hedeflendiği iddia edildi. Yeni Akit gazetesi, 19 Eylül 2021 tarihli nüshasında, "Şer ittifakından zam kumpası" başlıklı manşetinde, büyüme oranlarını itibarsızlaştırmak isteyen bir elin piyasa ayarlarıyla oynadığını öne sürdü. Gıda ürünleri fiyatları ve kiralardaki artışları iç ve dış güçlere dayandıran Yeni Akit gazetesi, suni fiyat artışlarıyla ekonomik kriz havası oluşturulmak istendiğini iddia etti.

Haberde, Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin'in "Son dönemlerdeki fahiş fiyatlar bir nevi sofra kumpasıdır. Görünen o ki, vesayet girişimlerinde ve karalama kampanyalarında başarılı olamayan birileri, şimdi de temel gıda ve kiralar üzerinden operasyon çekip vatandaşı mağdur etmenin ve hükümeti güçsüzleştirmenin derdirdeler. Bu yıpratma girişimlerine karşı, denetimler artırılmalıdır" görüşlerine yer verdi.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2021, 16:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şok sokk
Şok sokk - 1 ay Önce

Millete ucuz gida satilmak icin vali belediye baskanlari ile satafatli acilislar yapan tarim kredi marketlerdeki fiyatlara bir bakin piyasadaki muadillerinden daha pahali.akit dogru soylemis.ser odaklarinin basinda oldugu ve her turlu yolsuzluga usulsuzluge mahal veren ,bizim toptandan sok makro adeselerden deniz fenerinden kovulan(makro,adese batti)kisileri marketlerde is badina getiren bayramaliye sorsun.adam kendini bu ise o kadar kaptirmiski,enflasyonun dusuk cikmasi basinda bukunan msrketlermis.Zavalli acilisini yaptigin markete girde bir iki urunun fiyatina bak muadillerin 3 kisi ile koskoca mareti idare ediyor.senin actigin marketlerdr sinek avliyor.en az 10 kisi calistiriyon.

...
... @Şok sokk - 1 ay Önce

Sadece boş konusuyorsun, asıl sen kime hizmet ediyorsun. Rahatın kaçtı değil mi? İstediğin gibi at koşturamıyorsun, korkak bir fareden farkın yok. Kedi kapacak seni haberin olsun...

YALANCİİİ
YALANCİİİ @Şok sokk - 1 ay Önce

Senin dunyadan haberin yok.bayramali ve avanesinin ayak oyunlarina sen bile yetisemezsin.
Hangi marketin veya deponun basindaysan muhasebeciyi çağır ve hangi personel hangi departmanda calisiyor.listelesin sana.listelesinde market kadrosuna alipta depolarda hizmetcilik yaptirdiklarini soylesinler sana.aferin.hosuma giytin.sahibin icin iyi bekcilik yapiyorsun.6 ay veya bilemedin ilk secime kadar koltugunun ve bol harcirahli maasinin tadini cikar.

...
... @Şok sokk - 1 ay Önce

İftira atmak çok kolay. Kiminle ne derdin varsa git derdini paylaş, tanımadığın insanlara böyle iftiralar atmak sana hiçbir şey kazandirmaz...

YALANCI
YALANCI @Şok sokk - 1 ay Önce

BUGÜN BİR MARKETTE 10 KİŞİ ÇALIŞTIĞINI İSBAT ET

SEN CAHİLLİGİN  ABİDESİSİN CEVAP
SEN CAHİLLİGİN ABİDESİSİN CEVAP @Şok sokk - 1 ay Önce

Şoktan geldigin belli.orada 3 bin maasa surunurken marketleri bataga surukleyen bayraminin elinden tutup 15bin maasla calistirdigi bir tanesisin anlasildi.yaptigininiz usulsuzlukler yolsuzluklar bir bir burnunuzdan getirilecek.
Ayrica sana edebiyat dersi verecek kadar bilgim var.kafani yorma

SEN CAHİLLİĞİN ABİDESİ
SEN CAHİLLİĞİN ABİDESİ @Şok sokk - 1 ay Önce

İKİ KELİMEYİ BİR ARAYA ZOR GETİRİP CÜMLE KURUYORSUN.SEN VE SENİN GİBİLER HATTA SENİN GİBİDE BURDA ÇOOK VAR YEDİĞİ KABA TÜKÜREN MAHLUKLAR.K..... İÇERDEN OLUNCA KAPI KİLİT TUTMAZ.ZAVALLI YARATIK SENİ.

üretici
üretici - 1 ay Önce

kedidir kedi o uzaylılar varya onlarla ortak yapmıiştır kesin...gübre fiyatlarınıda zaten hep onlar tavan yaptırdılar millet üretim yapamasın diye................

Tarimci
Tarimci - 1 ay Önce

Kuponla soğan patates dagitacakmis. Aslında yumurta verecek ama kırılır diye korkuyir

Agah var
Agah var - 1 ay Önce

Sorumlusu dış güçler ve çiftçi çiftçi çok kazanıyor zengin oldu

Hopala
Hopala - 1 ay Önce

Bunlar kafayı iyice yemiş.

Türkmenbeyi
Türkmenbeyi - 1 ay Önce

Akit de iyi atmış


banner151

banner251