Dereceye giren tarım ve insan fotoğrafları görücüye çıktı

Eskişehir'de düzenlenen 10. Tarım ve İnsan Fotoğraf Yarışmasında dereceye giren ve gösterilmeye değer bulunan fotoğrafların sergi açılışı yapıldı.

Dereceye giren tarım ve insan fotoğrafları görücüye çıktı
banner282

Vega Outlet AVM’ de açılışı gerçekleştirilen sergiye İl Tarım ve Oman Müdürü Emine SEVER, Meteoroloji 3. Bölge Müdürü Ergün GÜLER, İl Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İl Müdürlüğümüz Personeli ve vatandaşlarımız katıldı.

İl Tarım ve Orman Müdürü Dr. Emine SEVER sergi açılışında yaptığı konuşmada;

2009 yılından bu yana düzenlenen Tarım ve İnsan konulu Ulusal Fotoğraf Yarışmasıyla toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesi, tarımsal gelişmeler ile tarım, doğa, çevre ve insan ilişkilerinin, estetik ve sübjektif bakış açısıyla belgesel olarak arşivlerde yerini almasının amaçlandığını belirtti.

10.Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergimizin 27-30 Mayıs 2019 tarihleri arasında Vega Outlet AVM’ de saat 10.00’ dan 22.00’ ye kadar fotoğraf severlerin ziyaretine açık olacağını söyleyen İl Müdürü Dr. Emine SEVER, sanatçı titizliği, estetiği ve sevgisiyle toprağı işleyen ve bin bir türlü güzellikteki ürünleriyle hem maddi hem manevi sofralarımızı süsleyen çiftçi ve üreticilerimizin fotoğraflarını görmek isteyen herkesi sergiye davet etti.

Daha sonra protokol tarafından açılışı yapılan serginin hep birlikte gezilmesiyle etkinlik sona erdi. 

TARIMDANHABER

YORUM EKLE