TMO Genel Müdürü un, makarna ve bulgur sektör temsilcileriyle görüştü

TMO'da, un, makarna ve bulgur sektör temsilcilerinin katılımı ile 'Sektör Değerlendirme Toplantısı' yapıldı. Kurum adına Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Ahmet Güldal ve ilgili birim amirlerinin katıldığı toplantı video-konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

TMO Genel Müdürü un, makarna ve bulgur sektör temsilcileriyle görüştü
banner200

Toplantıda Kurumsal faaliyetler hakkında bilgiler veren Genel Müdür Güldal, Covid-19 nedeniyle ülkemizde olağan dışı günlerin yaşandığına dikkat çekerek, “Covid-19 nedeniyle ülkemizde alınan üst düzeyli tedbirler kapsamında hem üretimi hem de tüketimi yakından takip ediyoruz. Gıda zincirinin sağlıklı çalışması üzerinde durduğumuz en önemli konumuz. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, ülkemizin hububat ve bakliyat stokları yeterli düzeydedir. Stoklar ihtiyaç duyulan ürünlerde güçlendirilebiliyor. Önümüz hasat sezonu.”  açıklamasında bulundu.

Sektöründe kendi görüşlerini aktardığı toplantı sonunda bir değerlendirmede bulunan Genel Müdür Güldal,  “Un, makarna ve bulgur sektör temsilcileri ile gündeme ilişkin değerlendirme toplantımızı telekonferans yöntemiyle gerçekleştirdik. TMO olarak sektöre hammadde arzında sürekliliği sağlayarak ilgili sektörlerimizin ve tüketicilerimizin her zaman yanındayız” dedi.  

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rüfet Yıldız
Rüfet Yıldız - 2 yıl Önce

Çiftçi için değer

banner151

banner251