TMO çiftçiye 160 milyon lira ödeme yapacak!

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) bayram öncesi çiftçiye 160 milyon lira ödeme yapacağını duyurdu. 

banner255
TMO çiftçiye 160 milyon lira ödeme yapacak!
banner200

Toprak Mahsulleri Ofisi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ahmet Güldal, TMO’ya ürün satan üreticilere 160 milyon lira tutarındaki ödemeyi bayramdan önce yapacaklarını açıkladı. 

Güldal, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “TMO’ya ürün satan üreticilerimize 160 milyon TL tutarındaki ödemeyi Bayramdan önce yapıyoruz. Bu ödeme ile birlikte, 2019’da üreticilerimize yaklaşık 2 milyar TL ürün bedeli ödenmiş olacaktır.Bereketli olmasını diler, tüm üreticilerimizin bu vesileyle Bayramını tebrik ederim”

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 22:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 2 yıl Önce

Genel müdür, geldiği günden beri Üreticiyi korumak için elinden geleni yaparak takdir topluyor. İnşAllah başarılı olur. Umarım kurum içindeki personel geçici görevlendirme alışkanlığını da bitirecektir.

mühendis
mühendis - 2 yıl Önce

Hasat sezonundan önce müdahale alım fiyatının açıklanması doğru bir politikadır. Bu sayede üretici mağduriyetinin önüne geçilmiş ve piyasaların oluşmasına fırsat verilmiştir.

Eraydın    Karadirek
Eraydın Karadirek - 2 yıl Önce

Bizde genç çiftci den koyun aldik koyunlarin 8 tanesi öldü yetkililer arayip sormadi hepsi hastalıklı hiç kuzu alamadık sorduk ilçe gtarim proje bitesiye kadar bakacaksin
dediler ne yapayim

Manisali
Manisali - 2 yıl Önce

Mısır destek od memeleri çok erken yaptınız tşk y ni sezina bişey kalmadi

banner151

banner251