" />

Tarımsal desteklerde resmi açıklama!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçinin ödenemeyen destekleriyle ilgili olarak 'resmi açıklama' yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019 Ocak ayı içinde ödenecek tarımsal destekleri açıkladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Erdoğan, “Bay Kemal inşallah bundan sonra 'çiftçiye ne verdin' demezsin. İşte resmi açıklama. Seninki resmi değil gayri resmi" dedi.

Tarımsal desteklerde resmi açıklama!
version="
YORUM EKLE
YORUMLAR
- 6 ay Önce

Ne adammış bu kılıçdaroğlu buda olmasa desteklemeler ne oldu diye kimsenin umurunda değil.Adam ne dese yaptınız. Seçim vaadi olarak verdiği sözlerin çoğunu yapmak zorunda kaldınız.Hiç oy vermedim ama yiğidi öldür hakkını yeme

Ziraat Bankası Yapılandırma
Ziraat Bankası Yapılandırma - 6 ay Önce

Destek mazot, gübre gibi ürünlerin fiyatı düşürülerek yapılır. Yeterli desteği vermiyorsunuz, bari lütfen ziraat bankası olarak Hürriyet gazetesi alınırken verdiğiniz 2 sene ödemesiz, 10 yıl vadeli krediyi çiftçiye de verseniz çiftçiler olarak hem kendimize hem üretime ve doğal olarak da vatana faydamız olur. 2 sene kazancimızı cebimize koyup kendimizi toparlarsak hem tarlalarımızı satmaktan kurtulur hem de akıl sağlığımız rahat şekilde üretime katkıda bulunuruz. Bizler çalışmaktan yanayız ama hepimiz icralık olmak üzereyiz. Devletimizden,ziraat bankasindan destek istiyoruz. SADECE SÜBVANSİYONLU KREDİLERE DEĞİL, BÜTÜN ÇİFTÇİ KREDİLERİNE YAPILANDIRMA BEKLİYORUZ.

Nezaman
Nezaman - 6 ay Önce

Hangi destekler

Cimer den tarihleri verdiğiniz
Cimer den tarihleri verdiğiniz - 6 ay Önce

Müjde dediniz buzağı destek 27 Aralık acaba 2023 dediniz anlayamadım

Destek
Destek - 6 ay Önce

Üç kuruş destekle olmaz bu işler malımıza para verin isterseniz hiç destek vermeyin buğday üç yıldır aynı fiyat bu yıl maliyetler ikiye katlandı buğdayın dekar maliiyeti en az 350 tl üç kuruş destek veriyorz diye reklam yapmayın batıyoruz!!!

Tarımsal destekler
Tarımsal destekler - 6 ay Önce

Tarım desteklerinin günü belli olması lazım her zaman seçim denk gelmez.

Tarim
Tarim - 6 ay Önce

Tarim ve orman tarihinin en basarisiz bakani ekip zayif turksel mantigiyla devleti yonetemezsiniz il muduru atiyosun 2 saat sinra gorevden aliyorsun zaten bakan yardimcilarida tecrubesiz yazik ulke tarimina

Destek
Destek - 6 ay Önce

2017 den buzağı desteği var hangi destekler acaba