Tarım Kredi’den Kurban vadeli Yem Kredisi!

Tarım Kredi Kooperatifleri, besicilik yapan yetiştiricilerle, süt üreticilerinin yem sorununu çözmek için uygun şartlarda kredilendirme sistemi getirdi.  

Tarım Kredi’den Kurban vadeli Yem Kredisi!
banner200
banner217

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, kurban vadeli yem kredisi ile süt üreticilerine yönelik yem kredisi hakkında bilgi verdi. Poyraz, şunları kaydetti: 

KURBAN VADELİ YEM KREDİSİ

Kurban Vadeli Yem Kredisi kampanyası ile Tarım Kredi Yem markalı büyükbaş ve küçükbaş hayvan besiciliğine yönelik karma hayvan yemlerini kurban bayramına kadar çok uygun koşullarla kredilendiriyoruz.

SÜT ÜRETİCİLERİNE YEM KREDİSİ

Süt üreticisi ortaklarımızın kısa vadeli yem ihtiyaçlarını, süt bedellerinin tahsil edildiği dönemler dikkate alınarak faizsiz olarak kredilendiriyoruz.

GÜBREDE 180’E GÜNE KADAR VADE

“Faizsiz Sıvı ve Toz Gübre Kredisi kampanyası ile Türkiye’de sektörün öncü firmalarından Gübretaş’a ait sıvı ve toz gübreler, 180 güne varan vadelerle faizsiz olarak kredilendirilmekte.

FAİZSİZ ÖRTÜ ALTI ÜRETİM PAKETİ

Seracılık faaliyetinde bulunan ortaklarımıza örtü altı üretim paketimiz kapsamında 180 güne kadar sıfır faizli kredi kullanma imkanı sunuyoruz. Bereket Sigorta tarafından düzenlenen tarım sigortası poliçelerini hasat sonuna kadar faizsiz kredilendiriyoruz. Tarkim’in ürettiği zirai mücadele ilaçlarında faizsiz kredi veriyoruz. Gübretaş’ın üretimi sıvı ve toz gübrelerde de faizsiz kredi imkanı sunuyoruz. Ayrıca ortaklarımızın fide ihtiyaçlarını faizsiz olarak kredilendiriyoruz.

AMAÇ TARIMSAL ÜRETİMİN DESTEKLENMESİ

Söz konusu kampanyalarla ilgili bilgi almak isteyen Tarım Kredi Kooperatifleri ortaklarının üye oldukları kooperatiflere müracaat edebileceklerini belirten Poyraz, “Bir buçuk asırdır hizmet vermekte olan Tarım Kredi Kooperatifleri, Merkez ve 17 Bölge Birliği, 1625 kooperatif ve 207 hizmet bürosu ile her zaman çiftçilerimizin ve ülke tarımının destekçisi olmaya devam edecektir. Amacımız tarımsal üretimin desteklenmesi suretiyle ortaklarımızın ekonomik kalkınmasına, ülke insanın kaliteli ve sağlıklı gıdaya uygun fiyatlarla ulaşımını sağlamak. Toprağın bereketinin üretime, üretimin zenginliğe ve huzur ortamına katkı sağlaması dileğiyle, çiftçilerimizin 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyor, bereketli ve kazançlı bir gelecek diliyorum.”

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih keskin
Salih keskin - 1 yıl Önce

Hayvan kıredisi

banner151

banner251