Tarım Kredi Kooperatifleri kağıt faturasız çalışacak

Tarnet e-dönüşümde özel entegratörlük hizmetlerini genişletti. Buna göre 1625 Tarım Kredi Kooperatifi kağıt faturadan kurtuldu

Tarım Kredi Kooperatifleri kağıt faturasız çalışacak
banner282

TARNET'ten konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

"İş dünyasında dijitalleşmenin bir tercih değil zorunluluk olduğu günümüzde, iş süreçlerinde kaynakları en verimli şekilde kullanmak büyük önem taşıyor. Tarnet, iş süreçlerini hızlandıran, işlemleri kolaylaştıran, maliyetleri küçülterek rekabet avantajı sağlayan E-Dönüşüm çözümlerine yenilerini kazandırdı. 

E-Fatura ve E-İrsaliye uygulamalarına E-Müstahsil Makbuzu ve E-Serbest Meslek Makbuzu entegratörlüğü ekleyerek 1625 Tarım Kredi Kooperatifinde kağıt faturayı ortadan kaldırdı. Kooperatifleri kağıt ve arşivleme  maliyetinden kurtaran, işlemlerde zaman tasarrufu sağlayan bu uygulamalarla entegrasyon kolaylaştırıldı. Böylelikle evrak ve muhasebe süreçleri hızlanıyor, işlemlerdeki hata oranları düşürülüyor ve kurumlar arası ödeme süreçleri yasal çerçevede kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriliyor."

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarım kredi
Tarım kredi - 3 yıl Önce

Helal olsun sanki uzaya uydu fırlattılar. Kağıtlarıda siz satıyordunuz iyi olmuş. Kağıt satarak geçinen bir şirket olmakdan kendinizi kurtarmışsınız.

Tornet
Tornet - 3 yıl Önce

Müthiş buluşlara imza atıyorsunuz. Böyle çalışan bir firma birde özel sektöre iş yapsanız hazır müşteriye iş yapmak kolay özel sektörde de görelim sizi

Liyakat adamı
Liyakat adamı - 2 yıl Önce

Sayın genel müdür bunlarla uğraşacağına kan ağlayan çiftçiyle uğraşın.