Tarım Kredi gübre fiyatlarında yüzde 7 indirim yaptı!

Geçtiğimiz aylarda gübre fiyatlarında yüzde 15 indirim yapan Tarım Kredi Kooperatifleri, çiftçinin üretimine destek vermek amacıyla gübre fiyatlarında yeni bir indirime gitti. Müjdeli haberi Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz duyurdu.

Tarım Kredi gübre fiyatlarında yüzde 7 indirim yaptı!
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, çiftçinin en önemli tarımsal girdilerinden olan gübre fiyatlarında indirime gittiklerini açıkladı.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulunan Poyraz, “Tarım Kredi ailesi olarak çiftçilerimizin daha çok üretmesi ve tarımsal üretimin artması adına muhtelif gübre çeşitlerinde yüzde 7'ye varan yeni bir fiyat indirimini bugün itibariyle hayata geçiriyoruz. Ortaklarımıza ve tarım sektörüne hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli de geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada gübre fiyatlarında yüzde 5 indirime gidileceğini belirtmişti.

TARIMDANHABER

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2021, 01:07
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
KDV ÖTV
KDV ÖTV - 3 yıl Önce

Kesinlikle yeni bir zam geliyor güzel ülkemin alın teri ile geçinmek için çaba sarf eden üretici kardeşlerim geçmişte gübreye yeme ilaca gelen indirimler ö.t.v veya KDV indirimi oldu dedikleri andan itibaren çok büyük zamlar gördük, yüce Allah'ım yardımcımız olsun

- 3 yıl Önce

sevgili müdürüm çiftçiyiz cahiliz ama bizimle bu kadar alay etmeyin yüzde beş gübreden indirim diyorsunuz piyasada gübre sizin sattıgınız fiyatın yüzde on daha ucuz üretici sizden mal alırsa peşin fiyatı farklı vadeli farklı dogal afettden ertelenen borclara yüzde kırklara varan faizler uyguluyorsunuz bu nasıl yönetim vicdan nasıl ödeyecegiz bu borcları

yazık
yazık - 3 yıl Önce

Önce %100 bindirim sonra da 5 indirim :) O da iyiymiş milletle dalga geçmeye devam.

- 3 yıl Önce

Faizleriniz cok yuksek canimizi aliyonuz

kooperatif çiftci düşünmüyor
kooperatif çiftci düşünmüyor - 3 yıl Önce

tarım kredi kooperatifi hani çiftcinin dostu hani çifftcinin yanında idi !! tarımkrediyi kişisel çıkarları için kullanmaya başlandı yakında holding banka olur .. devletin iştiraki perişan ettiniz !!!

ÇİFCİ için
ÇİFCİ için - 3 yıl Önce

Vatandaş için çifçi için çalıştığınız yok gübreye yapılan zam ın yarısı kadar çifçi malına yapılsa biz u çarız. Hep kandırmacık iş yapıyoruz üreticiyi hep aşalıyorsunuz sizler yada sizin gibiler ülke menfaatine çalışmayan birer kambursuniz bu ülkenin üreticileri sizlere göre aşağılık birisi Allah sizlere akıl fikir versin. Yaban cı cifcinin Tc kara gün dostu olmuş bir türkiye yönetimi var karşımızda inşallah bularıda elbette birgün aşacağız.

tarım kredi
tarım kredi - 3 yıl Önce

Gübre kaç liraydı kaç liraya kadar yükseldi önce bu açıklansın...indirimlerden sonra kaç liraya satılacak...grafik ve muhasebe oyunları bunlar...kısaca örneğin üre gübresi geçen kış kaç liraydı bu sene kaç lira bunu açıklasınlar...çiftçi cebine gireni çıkanı bilir gerisi hikaye..

- 3 yıl Önce

sayın müdürüm allah rızası için ertelmiş borclara kac faiz uyğuluyorsunuz bir acıklayında ciftçi bilsin hepsi telef olmak üzere de


banner251