Karma hayvan yeminde rekor üretim!

Tarım Kredi Yem, karma hayvan yemi üretiminde yeni bir rekora imza attı. Tarım Kredi Yem, bünyesindeki 10 fabrika ile 2018 yılında karma hayvan yemi üretim ve satışını 1 milyon tonun üzerine çıkararak bugüne kadarki en yüksek üretimine ulaştı.

Karma hayvan yeminde rekor üretim!
banner200
banner217
Tarım Kredi Yem Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay, 2018 yılı içerisinde yem üretim ve satışta 1 milyon ton sınırının aşıldığını ve tarihi rekora imza atıldığını belirtti.

Şirket olarak 2018 yılının, gerek fabrikalarda yapılan revizyonlar gerekse yeni fabrikalar için yapılan yatırımlar açısından verimli geçtiğini kaydeden Kinay, “Şubelerimizin kapasite artışı için gerçekleştirdiğimiz revizyon çalışmaları ile yem üretimimizi toplamda 1 milyon ton rakamının üzerine çıkarmış bulunmaktayız. Bu noktada üstün gayretlerinden dolayı çalışan ve emeği geçen tüm personelimizi ve ekip arkadaşlarımızı kutluyorum" dedi.

ŞANLIURFA'DAKİ FABRİKANIN TEMELİ ATILDI

2018 yılı yatırım planları arasında yer alan Şanlıurfa'da yeni bir fabrikanın temelinin atıldığını, makine alım sürecinin de başladığını açıklayan Kinay, Erzurum, Tire ve Ödemiş'te yapılacak fabrikalar için de arsa alımlarının tamamlandığını söyledi. Kinay, ayrıca Aksaray ve Kırklareli'nde arsa alım işlemlerine devam edildiğini bildirdi.

ESKİŞEHİR SÜT FABRİKASINA 4 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Tarım Kredi Yem bünyesindeki Eskişehir Beylikova'da 40 bin metrekarelik alanda kurulu Eskişehir Süt Fabrikasında 4 milyon TL tutarında tevsii yatırımının yapıldığını dile getiren Kinay, “İhalesi tamamlanan yatırım neticesinde var olan 130 ton günlük süt işleme kapasitemizi 180 tona çıkararak bölgedeki hayvancılık yapan çiftçilerimizin ürünlerini daha fazla değerlendirme imkanı bulacağız" dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 2 yıl Önce

Ha ha Türkiye yem tüketiminde payı kaç

Faizler
Faizler - 2 yıl Önce

Faizleriniz cep yakiyor cep

Ha ha ha
Ha ha ha - 2 yıl Önce

Ulan akıllılar adamlar tek fabrikayla 500 bin ton yem yapıyor. Hemde müstahsil çok memnun. Tutuyorsa tarım kredi Ortağı dışında satış yapın da bir görelim.

Yem Personeli
Yem Personeli - 2 yıl Önce

Satışlarınızın şişirme olduğunu sağır sultan bile duydu. Fabrikalar arası yaptığınız üretimi satış mı yazdınız. Genel müdürün memleketinde aylardır üretim yapışmıyor.

Ne Olldu BİLO
Ne Olldu BİLO - 2 yıl Önce

Bak bilo bak marifet sende değilmiş. Hiç sesin sedan çıkmıyor.Zulmedenler ve iftira atanlar yenilmeye mahkumdur.

Çikilotayla kandırdılar....
Çikilotayla kandırdılar.... - 2 yıl Önce

1 milyon ton ürettik diyorsunuz.Calisana gelince 1 tane bile ikramiye vermiyorsunuz yılbaşı cikilotasiyla avutuyorsunuz.istiraklerde çalışan işçilerin hakkını nasıl ödeyeceksiniz parayı çok seven amirler,memurlar, yöneticiler kendinizi Hint kumaşı yerine koymayın gün gelir sizide harcarlar sizden öncekiler gibi...Eeee tabi sizlerde olmazsa olmazimizsiniz.Ne demişler Uluyorsa Kurttur Yaliyorsa İttir.

banner151

banner251