Çiftçiden vadesi geçen alacak tutarı yüksek kooperatiflerle toplantılar yapılıyor!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Krediler Daire Başkanı Ali Rıza Akpınar ve beraberindeki heyet, Malatya Bölge Birliğini ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Çiftçiden vadesi geçen alacak tutarı yüksek kooperatiflerle toplantılar yapılıyor!
banner200

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Krediler Daire Başkanı Ali Rıza Akpınar, Kredi Operasyon Müdürü Veysel Tolga Atik ve Kredi Takip Müdürü Sinem Tokat, Malatya Bölge Birliğini ziyaret etti.

Heyet, Bölge Birliğine bağlı Diyarbakır ilinde faaliyet gösteren kooperatiflerin çalışanlarıyla Diyarbakır Tarım Kredi Kooperatifinde, Malatya ilinde faaliyet gösteren kooperatiflerin personeliyle de Bölge Birliği toplantı salonunda bir araya geldi.

Toplantılarda özellikle ertelenen ve vadesi geçen alacak tutarı yüksek kooperatiflerle istişareler ve değerlendirmeler yapılarak, 7166 Sayılı Kanun kapsamındaki alacaklar hakkında yapılması gerekenler görüşüldü.

Toplantılara Malatya Bölge Müdürü Mustafa Altunok, Kredilerden Sorumlu Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Koçak ve Bölge Birliği Krediler Birimi personeli iştirak etti.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bu işin ehli değilsiniz.
Bu işin ehli değilsiniz. - 2 yıl Önce

Yâhu bu kurumda olup bitenlere gülelim mi yoksa ağlayalım mı? Vadesi geçen alacak bir milyar tl'nin üzerine çıkmış, sayın genel müdür kurum ortaklığı nediri bile bilmeyen kişiyi daire başkanı olarak atıyor. Onun bağlı olduğu kişi ise bir yıldan fazladır kurumda; yeteneği, bilgisi, tecrübesi var idiyse bu durum ne, yok idiyse de bu kurumda işiniz ne? En çok para veren yerleri araştırıp, kuruma zıplamakla olmuyor demek ki!... Çiftçiye reva görülen hâlin müsebbipleri başta sayın genel müdür olmak üzere tüm yönetim ve idareciler utançlarından insan içine çıkamamalılar ama nerde?.. Bu duruşu uzak doğuludan bekleyebiliriz, dini ve dindarlığı nakte çevirmek isteyenlerden değil!

Ali
Ali - 2 yıl Önce

Çiftçiyi soyacaklar, alacakların faizi, ana parayı gecdi

Adamsın veli
Adamsın veli - 2 yıl Önce

Veli bey, yine ayar verdi. Helal olsun sana Veli Müdür, helal......

Mahmut
Mahmut - 2 yıl Önce

Kurum keşke birde hiçbir şeyden anlamayan müdürlerine eğitim verse gittiğimizde kooperatiflerde bulabildiğimiz müdür sayısı bir elin parmaklarını geçmez hep bıyerlerdeler bu giren yeni zavallılar da onların açıklarını kapatmaya çabalasinlar

banner151

banner251