Elazığ’da personelle sözleşmeler yenilendi

Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü bünyesinde 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında çalışan sözleşmeli personelin sözleşmeleri yenilendi.

Elazığ’da personelle sözleşmeler yenilendi
banner200

İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen imza törenine; İl Tarım ve Orman Müdürü Turan KARAHAN, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Kadir ATEŞ, personel şefi Turgay ÇAM ile İl ve İlçe Müdürlüklerinde görev yapan sözleşmeli personel katıldı.

İl Müdürü Turan KARAHAN imza töreninde yaptığı konuşmada; "İlimizde 15 mühendis, 5 veteriner hekim ve 5 idari olmak üzere toplam 25 personel sözleşmeli olarak görev yapmaktadır. 2018 yılı tarım çalışanları açısından yoğun bir yıl oldu. Bitkisel ve hayvansal alanda üretimle ilgili birçok başarılı çalışma yaptık. Bundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. 2019 yılında hepimizin mutlu, sağlıklı ve güzel günler görmesini temenni ediyor imzalayacağımız sözleşmelerin Elazığ tarımına hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Tören yeni sözleşmelere; İl Müdürü ve sözleşmeli personel tarafından karşılıklı imzaların atılmasıyla sona erdi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
BIZLER DE ATAMA BEKLIYORUZ
BIZLER DE ATAMA BEKLIYORUZ - 3 yıl Önce

Bizler Atama bekleyen 100 binlerce üvey evlat Ziraat Mühendisleriyiz.Sürekli özel sektörde çalışın kendi işinizi kuran diyenler işbara biz mi çalismadik .Calmadigimiz kapi kalmado kardesim is yok hurda topluyoruz.AÇIZ AÇ BİRİLERI YA ZİRAAT FAKULTELERININ KAPISINA KILIT VURSUN YADA İŞ VERSIN YA DA ISTIHDAM YARATSIN

alım istiyoruz
alım istiyoruz - 3 yıl Önce

2011 mezunu ve atanamamış bir bayan ziraat mühendisi olarak yazıyorum.5 yıldan fazladr özelde calışıyorum bakanlıklarda çalışan bir mühendisin 5 katı daha fazla bir iş gücü ile.ancak onlardan 10 kat daha düşük hitap ,muamele ve maaşla refah seviyesi düşük bir ortam ve her küçük olayda çıkarılma korkusuyla.fazla söze gerek var mıııı ?daha fazla istihdam lütfennnnnnnnn

banner151

banner251