Tarım Bakanından 107 milyon liralık destek ödemesi açıklaması!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bugün çiftçiye 107.5 milyon lira destek ödemesinin yapılacağını belirterek, "Destek ödemesi hesaplara aktarılmaya başlandı" dedi.

Tarım Bakanından 107 milyon liralık destek ödemesi açıklaması!
banner200

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den son dakika tarımsal destek ödemesi açıklaması. Bakan Pakdemirli, bireysel sulama makine ve ekipman alımlarının desteklenmesi, kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi ve sertifikalı tohum üretim desteği kapsamında destek ödemesinin yapılacağını bildirdi. 

HANGİ DESTEKLER ÖDENECEK?

Bakan Pakdemirli, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "107 milyon 557 bin TL destek ödemesi hesaplara aktarılmaya başlandı. Bireysel Sulama Makine ve Ekipman Alımlarının Desteklenmesi kapsamında 54 milyon 516 bin TL, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi kapsamında 52 milyon 198 bin TL, Sertifikalı Tohum Üretim Desteği kapsamında 842 bin TL, toplamda 107 milyon 557 bin TL'lik destek ödemesini hesaplara aktarmaya başladık. Hayırlı bereketli olsun"

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasibe D.
Hasibe D. - 1 hafta Önce

Bu bakan ne kadar yuzsuz cikti. Bunu bu devletin basina kim musallat etti ise Allah gelsin hakkindan. Bakan tam bir cambaz. Yerinde kalmak icin kirk takla atiyor. UmARIM TEZ ZAMANDA GOREVDEN ALINIRSIN.

Gazi
Gazi - 1 hafta Önce

Alavere dalavere ödemeleri başladı ! Ey Hükümet ey Cumhurbaşkanı Ey Millet ! Hepsini kontrollü yap ürün satılırken mazot alınırken ilaç gübre atılırken Zirai aletler tarladan kullanırken yap ! Alavere dalavere ödemeleri yapmayın ! Bilmiyorum dersiniz anlatırım Proje bana aittir.....60 yıllık reel olan işletenim ,Adem Babamdan beri ciftciyim ey Hükümet ey Cumhurbaşkanı

Remzi  SAĞLAM
Remzi SAĞLAM - 1 hafta Önce

Senin gizemli danışmanların bu parayı nasıl olduda yiyemedi,

ÖMER
ÖMER - 1 hafta Önce

ödemeler bak ciftçiye bişey yok
Bu yatirimci dostlar seçimde durdukları yeri goreceksiniz sayin bakan

kaldırın yavrum destekler
kaldırın yavrum destekler - 1 hafta Önce

3 kuruş mısır desteği almıyoruz faturasız 5 kuruş fazla satıyoruz abi mısırı egale edin de boşuna ziraat odalarına soyulmaya gerek yok şemsiyi besleyemeyecez yalan deyil doğru yazdıklarım biz akp deyliz

OĞUZHAN
OĞUZHAN - 1 hafta Önce

yinemi yok kuraklik desteği açlık grevi yapiyoruz battik bittik mahvolduk 3 aydir yok kuraklik desteği buhar oldu.

Yasin TURAN
Yasin TURAN - 1 hafta Önce

Git şuradan bu halk seni istemiyor. Anlatın mı ?

atilla Akan
atilla Akan - 1 hafta Önce

buzagi destegi yatimii


banner151

banner251