Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden çiftçiye mazot desteği

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, il sınırı içinde Ziraat Odası üyesi, bitkisel üretim veya hayvancılık faaliyetlerinde bulunan çiftçilere 3 ay boyunca ayda 50 litre akaryakıt desteğinde bulunduklarını belirtti.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden çiftçiye mazot desteği
banner200

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, çiftçinin yüzünü güldüren projelere devam edeceklerini de dile getirerek, “Kocaeli il sınırlarında Ziraat Odası üyesi, bitkisel üretim veya hayvancılık faaliyetlerinde bulunan çiftçilere 3 ay boyunca ayda 50 litre akaryakıt desteğinde bulunuyoruz. Destekten faydalanmak için tek şart ise son 6 ay içerisinde yapılan tarımsal faaliyeti belgelemek yeterli olacak. Türkiye, dünyada en geniş topraklara sahip 37. ülkesidir. İşte bu büyüklükte tarımsal faaliyetlere ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızın her daim yanındayız. Biz biliyoruz ki tarım, Türkiye’nin en cevheri hem de geleceğidir. Bu gelecek nesiller için parlaması bizim en büyük sorumluluklarımızdan da birisidir açıklamasını yaptı.

“TARIMIN GELECEĞİNE KATKI SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

“Kocaeli ve Kandıra büyük bir çiftliktir” diyerek “Tarıma destek olmak için başarılı uygulamalara kol kanat oluyoruz” sözlerini de sarf eden Başkan Büyükakın, açıklamasını şu şekilde tamamladı: “Tarımın geleceğine katkı sunmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her türlü adımı atıyoruz, atmaya da devam edeceğiz. Sulama konusunda çok önemli işlere kentimizde hayata geçirdik. Ortaya konan eserlerle 27 bin dekar arazi sulamaya açıldı. Plan projelerine hazırlanan 5 sulama tesisiyle 48 bin dekar araziye daha can suyu sağlanacak.”

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
reklamcı
reklamcı - 4 ay Önce

akpnin reklamını neden yapıyorsunuz??? hayırdır sız demı yandaş oldunuz....

Son UrfaLI
Son UrfaLI @reklamcı - 4 ay Önce

BU KADAR ALÇAKSINIZ İŞTE ADAM HABER YAPMIŞ OBJEKTİF OLARAK PARTİSİNE BAKMADAN HİZMETİNİ ANLATIYOR ŞİZOFREN DOĞUŞTAN MUHALİF GAVAT NEDEN REKLAM YAPIYORSUN DİYOR FAŞİSTLİK GENLERİNE İŞLEMİŞ İPNANIN:d

Rozcan
Rozcan - 4 ay Önce

İmamoğlu, Mansur Yavaş gibi başkanlar olmasa çiftçi umurunuzda bile değildi. Artık ihaleleri de güya şeffaf yapacaksınız, vatandaş bakıp görecek ve soracak hayırdır 15 yıldır neredeydiniz diyecek mi acaba?!

banner151

banner251