Hayvancılık desteleme başvuruları ne zaman?

Giresun Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, 2019 yılı hayvancılık destelemeleri başvuru tarihleriyle ilgili olarak açıklama yaptı. Yapılan açıklamada yetiştiricilerin desteklemelerden yararlanabilmeleri için başvuru tarihlerine uymaları istendi. 

Hayvancılık desteleme başvuruları ne zaman?
banner200
banner217

Hayvancılık desteklemeleri başvuru tarihleri belli oldu. Giresun Tarım ve Orman İl Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada, "2019 Yılında Yapılacak Tarımsal Desteklemelere İlişkin Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi (2019/1691) kapsamında; hayvancılık desteklemeleri ile ilgili başvuru yerleri, başvuru tarihleri ve müracaat şartlarını da içeren ‘’Hayvancılık Desteklemeleri Uygulama Tebliği (2019/54)’’, 20 Kasım 2019 tarih ve 30954 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi" denildi.

Yetiştiricilerimizin azami ölçüde desteklemelerden yararlanabilmeleri için başvuru tarihleri ile başvuru yerlerini içeren tablo şu şekilde. 

Yapılan açıklamada, hayvancılık desteklemeleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen yetiştiricilerin, ilde Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğüne, ilçelerde ise İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerine müracaat etmeleri istendi. 

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 13:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman IŞIK
Osman IŞIK - 11 ay Önce

2018 2 DÖNEM BUZAĞI TESTEKLERİ NEZAMAN ÖDEMESI OLACAK SAYIN BAKANIM 2020 GELDİ ÇİFTÇİ PERİŞAN HALDE

Ahmet
Ahmet - 11 ay Önce

Destekler tam zamaninda verilmeli

Ali celayir
Ali celayir - 11 ay Önce

2018 2. Dönem ne zaman yatıyor sorabilir mıyız

ADNAN.ÜNAY
ADNAN.ÜNAY - 11 ay Önce

istambulda yaşıyorum köye dönüp koyun yapmak istiyorim borluyum ve borclarımı ödemek istiyorum devletimin bana el uzat masını yardımcı olmasını diliyorum büyüklerimden rica Ediyorum Arzederim Amasya Taşova yeşilyurt köylü vatan taşıyım bana yardımınızı bekliyorum büyüklerimin yardımcı olmalarını bekliyorum Arzederim 20 sene koyunculuk bilgim var

Sıtkı
Sıtkı - 11 ay Önce

Desteleme değil destekleme düzgün haber yapın

Yusuftintaş
Yusuftintaş - 11 ay Önce

Mayisayinda.dana.kestirdim.destekleme
Alabilirmiyim.

Gülnur Dülger
Gülnur Dülger - 11 ay Önce

Buzak destek paraları ne zaman hesaplara yatacak

Ibrahim ozdemir
Ibrahim ozdemir - 11 ay Önce

20182dönembuzadestegi

banner151

banner251