Buzağı destekleri ödeniyor Bakan Pakdemirli açıklama yaptı!

Yetiştiriciler uzun bir süredir buzağı desteklerinin ödenmesini bekliyordu. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2. dönem buzağı destek ödemelerinin yarın yapılacağını duyurdu.

Buzağı destekleri ödeniyor Bakan Pakdemirli açıklama yaptı!
banner200

Tarım ve Ormancılık Bakanlığı tarafından besicilere yapılan 2. Dönem Buzağı Destekleme ödemelerinin ne zaman yapılacağı belli oldu. 641.6 Milyon TL değerindeki destekleme ödemeleri ne zaman yapılacak? Yetiştiriciler uzun bir süredir buzağı desteklerinin ödenmesini bekliyordu. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2. dönem buzağı destek ödemelerinin yarın yapılacağını duyurdu.

ÖDEMELER YARIN BAŞLIYOR

Besiciler için Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan destekleme ödemeleri yarından itibaren başlıyor. Akşam saat 18:00'dan sonra başlayacak ödemeler ile toplam 641.6 milyon TL ödeme yapılacak. 2019 yılı 2. Dönem Buzağı Desteği kapsamında yapılan ödemelerden 599 bin 511 yetiştiricinin 1 milyon 570 bin buzağısı için ödeme yapılacak. 

BAKAN PAKDEMİRLİ MÜJDELEDİ

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yapılacak ödemlerle ilgili açıklama yaptı. Açıklamada Pakdemirli, ödemelerin yarın başlayacağını duyurdu. Pakdemirli, "2019 yılı 2. Dönem Buzağı Desteği kapsamında; 599. Bin 551 yetiştiricimizin 1 milyon 570 bin buzağısı için toplam 641,6 milyon lirayı yarın saat 18:00’dan sonra ödemeye başlayacağız" ifadelerini kullandı.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2020, 14:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
DraGon
DraGon - 11 ay Önce

Kaldırın artık şu avanta para dağıtma işini !!

Hüseyin AYDOĞDU
Hüseyin AYDOĞDU - 11 ay Önce

2020 KIRMIZI ET DESTEKLERİ RESMİ GAZETEDE YAYINLANMASINA RAMEN YIL SONU GELİYOR HALA KIRMIZI ET DESTEK BAŞ VURU EVRAKLARI ALINMASI BAŞLAMADI LÜTFEN ÜRETİCİYE YARDIMCI OLUN.. KONYADAN SLM...

Selamet
Selamet - 1 ay Önce

Bu şahsı tanırım. Kendisi için 3 kuruşun hesabını yapar. İşine gelmeyen ve karşısında olanları ezmekten, hakaretve tehtid etmekten ,kişinin hakkını yemekten çekinmez. Denetleme mekanizmasının bunu araştırıp çözüm bulması gerekir diyeceğim fakat adam zaten denetcilikten başlayarak bu duruma geldiği için bişey olmaz. Ne diyelim Allah bu ve bunun gibi mazlumun ve garibanın hakkını yiyenlerden kat be kat çıkartsın inşAllah.

banner151

banner251