Bakanlık Eylül ayı çiğ süt destek ödemesini 12 Şubat'a yetiştirmeye çalışıyor!

 Eylül ayı çiğ süt prim destekleri ödeniyor. Tarım ve Orman Bakanlığı ödemeleri 12 Şubat’a yetiştirmeye çalışıyor. Yetiştirilemezse, çiğ süt prim destekleri haftaya ödenecek. 

Bakanlık Eylül ayı çiğ süt destek ödemesini 12 Şubat'a yetiştirmeye çalışıyor!
banner200

ÖZEL HABER / Eylül ayı çiğ süt prim destekleri ödeniyor. Tarım ve Orman Bakanlığı ödemeleri 12 Şubat’a yetiştirmeye çalışıyor. Yetiştirilemezse, çiğ süt prim destekleri haftaya ödenecek. Eylül ayı çiğ süt prim desteği 40 kuruş olarak ödenecek. Bilindiği üzere Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ekim, Kasım ve Aralık ayları için açıklanan 40 kuruş prim desteğini erkene aldıklarını belirterek, 40 kuruş prim desteğinin Ekim, Kasım, Aralık ayı için değil Temmuz, Ağustos ve Eylül ayları için ödeneceğini açıklamıştı. Temmuz ve Ağustos ayı destekleri 40 kuruş olarak ödenirken, Eylül ayı destekleri kalmıştı. 

EKİM KASIM ARALIK ÇİĞ SÜT DESTEKLERİ KAÇ LİRADAN ÖDENECEK? 

Eylül ayı çiğ süt destekleri üreticiye 40 kuruştan ödenecek. Ekim, Kasım ve Aralık ayı çiğ süt desteklerinin ise kaç liradan ödeneceği açıklanmazken, Bakanlık kaynaklarından alınan bilgilere göre söz konusu bu ayların ödemelerinin ise 30 kuruştan ödenebileceği kaydediliyor.  

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2021, 19:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ùretici
Ùretici - 8 ay Önce

Önce vatan.... sonra yangelip yatan. Çalan. Dolandıran. Parası olan. yer tutan. .suriyeli ve sayamadıklarım ensona çifci. Atalarımızın her bir karışı için savaşıp kan döktùkleri topraklari ekip insanların ve kendi ailelerinin karnını doyurmak isteyen çifçiye bu muamele budestek... vermeyin..

Ali dag
Ali dag - 8 ay Önce

Ogün destek parası açıklanırken yem çuvalı 110tl.idi bugün 130tl.40 kuruş destek buhar oldu bugün sütün fiyatı 3.8.+ 50 kuruş destek verilmez ise seneye süt arar hale gelicek siniz zaten buza maması ithali diye süt tozu getirip yoğur yapanlar bunun neden olduğunu biliyor

selami bal
selami bal - 8 ay Önce

çiftçiler gerçekten çok fedakar 100 de 90 a varan gübre artışı nedemek bukadar sahipsiz bir tarım sektöründe üretim yapılmaz.. benden tamam ..süt ürünlerine sanaici 100 de 50 zam yapacak ..süte yüzde 20 zam yapacak...zengin doymuyor ben hayvanlarıma kesim randevusu alıyorum benden tamam..emekli maaşımla sürünecem..sanici kendi hayvancılık yapsın sütünü işlesin.hepimiz biliyoruz ki hayvan yediğini üretemiyor hastalık enerji işleri ofofofofofofofoofof bu işte para olsaydı para babaları bize yaptırırmıydı...bi ara hepsi bu işe kalkışıp batmadılarmı...

Ahaber
Ahaber - 8 ay Önce

Ahaber e biri haber versin. Hani destekler hiç geçiktirilmeden yatırılıyordu ya. Subatta gecen yıl ekimin desteğini alıcaz

Bozok
Bozok - 8 ay Önce

Devlet yalan söylemez hani nerde yem desteği Ayıp bakan bey yapmıycan desteği açıklama bari bir yaşındaki danayla koyun aynı fiyata gelmiş.Nasıl yapacağız büyükbaş hayvancılık bilemiyoruz artık sorgulamıyoruzda nasılsa değişen bişey olmuycak.Şimdi zarar ediyorsunda telefonun var nasıl yorum yazıyorsun diyebilirsiniz belkide artık şaşırmıyoruz!

t ucat
t ucat - 8 ay Önce

devlet batmis demekki

banner151

banner251