" />

225 kişiye 30 bin TL hibe verildi

Adıyaman Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, “Kırsal Kalkınma Yatırımları Genç Çiftçilerin Desteklenmesi Projesi" kapsamında, 225 kişiye 30 bin TL hibe desteği verildi.

banner255
225 kişiye 30 bin TL hibe verildi
banner200

Adıyaman Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, “Kırsal Kalkınma Yatırımları Genç Çiftçilerin Desteklenmesi Projesi" kapsamında, yapılan 10 bin 274 başvurudan, 225 başvuru sahibine 30 bin TL hibe desteği verildi. İl Müdür Vekili Nedim Baybatmaz, "Genç Çiftçi Projesi kapsamında, yer alan diğer hayvancılık projelerinin de tamamlanması için çalışmalarımız devam etmektedir. Biz çiftçilerimize en güzel, en sağlıklı hayvanları teslim edeceğiz. Onlar da umuyoruz ki, sağlıklı bir şekilde yetiştirip teslim edilen hayvanları çoğaltarak, milli ekonomiye katkıda bulunacaklardır. Bundan sonraki uygulamaların sağlıklı olması için bu yılki uygulamaların da sağlıklı bir şekilde yürütülmesi önem arz etmektedir. Bu yüzden genç çiftçilerimize hayvanlara iyi bakmalarını tavsiye ediyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hibe
hibe - 5 yıl Önce

Bitlis e gec cifcilerin hibesi nezaman dağıtılacak buyok baş besi danasi ne zaman verilecek bi cevap verseniz seniniriz tskler

- 5 yıl Önce

Bitlise damızlık inek verecektiler ama hiç ses yok ne zaman verilecek

Genç çiftçi 2016 hibesi
Genç çiftçi 2016 hibesi - 4 yıl Önce

Bitlis'in Tatvan ilçesine çiftçi hibe desteklemesi ne zaman verilecek

banner151

banner251