Ziraat Bankası ve Tarım Kredi borçları yeniden yapılandırılacak!

Başbakan Binali Yıldırım, çiftçilerin borçlarını 5 yıl süreyle yeniden yapılandırma kararı aldıklarını söyledi.

Ziraat Bankası ve Tarım Kredi borçları yeniden yapılandırılacak!
banner200

Başbakan Binali Yıldırım: Çiftçimizin yanındayız!

Çiftçinin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarının yapılandırılmasıyla ilgili dün Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş'un Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında yaptığı açıklamaların ardından bugün de Başbakan Binali Yıldırım, aynı konuda değerlendirmelerde bulundu.

Başbakan Binali Yıldırım, partisinin grup toplantısında çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarının yapılandırılması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yıldırım, “Çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borcunu 5 yıl süreyle yeniden yapılandırma kararı aldık" dedi. Yıldırım, çiftçinin yanında olduklarını belirterek, “çiftçinin sorunlarına çözüm üretiyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muteselsil ve musterek kefelli
Muteselsil ve musterek kefelli - 5 yıl Önce

Sayin basbakanim , sizden tek istegim muteselsil kefalet kaldirilsin ziraat bankasina sahsima dusen borcu odememe ragmen , kendi borcunu keyfi olarak odemeyip benim uzerimde kaldi icralik oldum evlilik icin biriktirdigim parama el konuldu yasim 32 , 2010 yilindan beri bu sorun var ne huzurum kaldi ne hayata bagliligim , zaten hal olmassa yemin etmisim canima kiyacam .

EKSİK YAZMAYIN
EKSİK YAZMAYIN - 5 yıl Önce

bu erteleme olayı sadece vadesi geçmiş veya icralık ortaklara geçerli normal vadede borcu olan ortaklara değil...

- 5 yıl Önce

milletin gözünün içine baka baka nerden ne nemalanacağınızı gündemde nasıl kalacağınızı şaşırdınız ;nerde görülmüş hasat devam ederken pancar fiatını açıklayıpta yanlış anlaşılma oldu ertesi yılın fiatını açıkladık demek, Çiftçiyi ne sanıyonuz gözü kapalı aptalmı.....

müşterek ve müteselsil kefalet
müşterek ve müteselsil kefalet - 5 yıl Önce

kendi şahsım payıma düşen borcu odememe rağmen , müşterek ve müteselsil kefaleetn dolayı bütün parama banka icraya vermiş . diğer iki şahıs bilerek ve kasıtlı olarak kndi borçlarını odemeyip yapılandırma dahil yapmıyor. benim sizden istediğim müşterek ve müteselsil kefaletin kalırılması her kişi kndi borcundan sorumlu olması ve bu mağduriyetin bitmesi , yaşam düzenim ve psikoljim bozuldu , ben dürüst davranıp borcumu ödedim diye bu kadar vijdansızlığı hak etmiyorum A llah rızası için bu zülümden kurtarın bizi ve bu uygulamaya son verin , 2007 de ki gibi aynı yasayı çıkarıp müşterek ve müteselsil kefaletin sonladırılması yasasını tekrar çıkarın.

banner151

banner251