Ziraat Bankası tarımsal kredileri yüzde 11 ile yeniden yapılandıracak!

Ziraat Bankası, çiftçinin içinde bulunduğu sıkıntıları dikkate alarak tarımsal kredileri yeniden vadelendirme kararı aldı. Yeniden vadelendirilecek kredilere yıllık yüzde 11 oranında faiz uygulanacak.

banner180
Ziraat Bankası tarımsal kredileri yüzde 11 ile yeniden yapılandıracak!

Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada, Bakanlar Kurulu kararları kapsamında tarımsal kredi kullandırılan ve geçici olarak gelir – gider dengesi olumsuz etkilenen üreticilerin, tarımsal faaliyetlerinin devamını sağlamak için vadesi 30 Haziran 2019'a kadar olan işletme ve yatırım kredileri vade tarihinden itibaren 12 aya kadar yeniden vadelendirileceği kaydedildi.

Yeniden vadelendirme dönemi için yıllık yüzde 11 oranında faiz uygulanacağı belirtilen açıklamada, söz konusu faiz oranının piyasa koşullarının altında olduğu dile getirildi. Yeniden vadelendirilen tutar dışında kalan kredi bakiyesinin ise eski faiz oranı ve vade yapısıyla aynen devam edeceği ifade edildi.

TARIMDANHABER

banner192
YORUM EKLE
YORUMLAR
- 10 ay Önce

30 hazirandan sora borcu olanlar tc vatandaşı değilmi ne komik durum

- 10 ay Önce

bir yalan daha ziraat bankasına gittik öyle bir şey yok dediler

YAPILANDIRMA YALANI
YAPILANDIRMA YALANI - 9 ay Önce

Yüzde 11 ile 12 ay vadeli yapılandirma diye reklamı yapan hangi kaynaksa gitsin ziraat bankasindan onay alsin önce! Zıraat Bankasinda böyle bir yapılandırma yok! Bütün akrabalar olarak hepimiz kredilerimizden dolayı icralık olmak üzereyiz, bu haberin peşinden gitmek en başta bu sayfanın görevi. Lütfen bu haberi tekrar tekrar gündeme getirerek bu yapılandırmanın yalan olduğu haberini de yayın ki çiftçilere gerçekten faydanız olsun. Belki o zaman vicdana gelir de yaparlar bu yapılandırmaları. Çiftçiler olarak yardim bekliyoruz.

Yalan
Yalan - 7 ay Önce

Daha dün yakın takibe alındı dosyam yapılandırma olsaydı haberimiz olurdu. Yalan haber inanmayın

banner151