Haymanalı süt üreticisinin isyanı!

Ziraat Bankası'ndan kullandığı kredileri ödeyemediği için mallarına ipotek konulan süt üreticisi tepkisini, Ziraat Bankası şubesi önünde sütlerini dökerek gösterdi.

Haymanalı süt üreticisinin isyanı!
banner200

Ankara/Haymana'da süt üreticiliği yapan Zafer Özyiğit, Ziraat Bankası'ndan kullanılan kredileri ödeyemediği için mallarına ipotek konulması üzerine Ziraat Bankası Şubesi önünde eylem yaptı. Getirdiği sütleri şubenin önünde yere döken üretici Özyiğit, ürünlerinin para etmediğini ve yaşadıkları sıkıntıları Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazarak ilettiklerini söyledi. Özyiğit, ancak sorunlarına bir çözüm bulunmadığından dert yandı.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
HALK
HALK - 3 yıl Önce

Bu tür eylemleri Reis görmeli. Bence Reisin etrafındakiler halkın ekonomik durumunu ona göstermemek için büyük çaba harcıyor.

Gerçekler acıdır acıtır
Gerçekler acıdır acıtır - 3 yıl Önce

Türk çiftçisinin gerçekleri bunlar ama provokasyon derler hor görürler dayı bunlar yine iyi gunlerimiz. Allah yardımcımız olsun

ÇÜRÜME
ÇÜRÜME - 3 yıl Önce

Reis bir de bakanlığın içini görmeli. İçi çürümüş, liyakatı bitirmiş bir bakanlık... çalışma barışı ve adaleti sıfır.

Bir yandan
Bir yandan - 3 yıl Önce

O kadar uzuldum ki vatandasa ,bir yandan kurumlar savurganlik yaparken bir yandan uretici durumu.Algi operasyonu diye diye insanlarin dustugu duruma bakin.Denetim mekanizmalari yerle bir oldu.Biran once kendileri gelsinler,kolay degil ulkeyi yonetmek,sistem bozulursa hersey biter.

hayvancılık
hayvancılık - 3 yıl Önce

hükümet diyor ki süte zam yaptık.süt 1.20 krş ken yemin çuvalı 55 liraydı.süt 1.42 oldu yemin çuvalı 67 lira oldu hükümet süte mi zam yaptı yoksa zenginin cebine daha fazlamı para soktu

banner151

banner251