FETÖ tarzı itibarsızlaştırma ile karşı karşıya kaldım!

Çorum'daki bazı ziraat odalarından para istediği yönünde iddialarla gündeme gelen Tarım Masası programının yapımcı ve sunucusu Recep Cingöz, sosyal medya üzerinden kendisine yönelik ortaya atılan iddialara Kanal 42'de bugün yayınlanacak olan programında cevap vereceğini belirtti.

FETÖ tarzı itibarsızlaştırma ile karşı karşıya kaldım!
banner200
banner217

FETÖ tartı itibarsızlaştırma ile karşı karşıya kaldığını bildiren Cingöz, Tarımdan Haber'e yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “TZOB adına açıklama yapan TZOB basın danışmanı Metin Türkyılmaz hamiliğinde bazı oda başkanları, oda ve birlik çalışanları şahsımın, ziraat odalarından para istediğimi verilmeyince de bu tür haberler yaptığım ithamında bulunarak, alçakça itibarsızlaştırma yoluna gitmişlerdir. Alçak terör örgütü FETÖ'nün tarzı olan bu uygulamaya elbette ki bu gün yayınlanacak Tarım Masası programında cevap vereceğim"

Cingöz, açıklamasında şu değerlendirmelerde bulundu:

“Kanal 42 ekranlarında yayınlanan Tarım Masası programı olarak, çiftçilerimizin alın terinden alınan paylarla hayatını devam ettiren ziraat odalarında, seçilmiş insanların yapmış oldukları keyfi harcama ve sorumsuz uygulamaları ekranlara getirerek, kuruluş amaçları olan çiftçiye hizmet noktasına dönmelerini istedik.

Bu eleştirilerden ders alarak, eksikliklerin giderilmesi, bu tür usulsüz uygulamaları yapanların tespiti , sorumluların daha iyi hizmet etmelerini sağlamak yerine, Tarım Masası programının yapımcısı ve sunucusu olarak şahsıma ağır ithamda bulunulmuştur.

TZOB adına açıklama yapan TZOB basın danışmanı Metin Türkyılmaz hamiliğinde bazı oda başkanları, oda ve birlik çalışanları şahsımın, ziraat odalarından para istediğimi verilmeyince de bu tür haberler yaptığım ithamında bulunarak, alçakça itibarsızlaştırma yoluna gitmişlerdir. Alçak terör örgütü FETÖ'nün tarzı olan bu uygulamaya elbette ki bu gün yayınlanacak Tarım Masası programında cevap vereceğim.

Bugün saat 20.45' de canlı olarak yayınlanacak Tarım Masasında, çok önemli açıklamalar ve sorular yer alacak. Cefakar çiftçilerimizin ve köylülerimiz şahsında tüm vatandaşlarımızın programımızı takip etmelerini özellikle rica ediyorum"

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 4 yıl Önce

Recep abi ziraat odasından sonra süt birliklerinede el at.bunlar saltanatçılar faydaları yok çiftçiye.

- 4 yıl Önce

Abi siz gerekeni yaptınız.Bütün çiftçiler Ziraat Odası Süt birliği .......vs.yerler saltanat sefa yerleri.Aynı kişiler kaşarlanmışlar muhtarlar aracılığı ile çaktırmadan koy delegelerini ayarlıyorlar sonra seçim iş tamamdır.İneği olmayan adamlar yıllardır SÜT BİRLİĞİ başkanlığı yapıyorlar.Allah artık bunları bildiği gibi yapsın.

Aşçı
Aşçı - 4 yıl Önce

Kürsülerden Güzide basın mensubu diye başlayan hitaplarla başlayan konuşmalar programlar öncesi görüşmeler vay vay vay güzide basın emekçisi alırsanız destek alamazsanız köstek yemezler yanlışsa zamanında yazacaksın

- 4 yıl Önce

Trakyali hemserilerimi burda görmek güzel,biraz daha topluca ses çikarirsak belki bi kipirdanma olur. şikayetiniz olan seyleri bimer'e , tarim bakanliğina , cimer'e yazip gönderin arkadaslar,istediğimiz sonucu alamasak bile emin olun şikayet edilenlere ulaşip" sen hayirdir" diye soruyolar en azindan, ister hayvancilik ister tarim olsun.
Recep Cingöz'e yapiştirilmaya calişilan yaftayi cok insana yapmaya calisiyolar.

çifçi
çifçi - 4 yıl Önce

ziraat odasına kayıtlıyım çks yaptırırken para veriyoz başkada ne işe yaradıgını bilmiyorum çifçiye yardımcı olmak için kurulmuş tarım keredi ofis ziraat bankası bunlar çifçinin iyiligi için kuruluna kurumlar ama ben gittigim zaman kurbanlık koyun geldi gözüyle bakıyorlar yada yolunacak kaz gibi hissettiriyorlar çifçi nin elinden tutan yok yardımcı olan yok zor şartlar altında ziraat yapiyoruz para yok huzur yok haksızlık ve zülüm var bunu çifçiler hak etmiyor kimseden saygı yada para istemiyoruz hakkımızı istiyoruz sadece

banner151

banner251