2018 Genç Çiftçi Projesini kazananlar belli oldu!

2018 yılı Genç Çiftçi Projesi hibe desteği almaya hak kazananların askı listeleri il müdürlüklerinde yayınlanmaya başladı.

2018 Genç Çiftçi Projesini kazananlar belli oldu!
banner200

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Genç Çiftçi Projelerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No:2018/12) gereğince; 2018 yılında hibe almaya hak kazananlar belli oldu. 2018 yılı Genç Çiftçi Projesi hibe desteği almaya hak kazananların askı listeleri il müdürlüklerinde yayınlanmaya başladı.

Askı listesindeki başvuru sahiplerinin 9 Temmuz 2018-13 Temmuz 2018 tarihleri arasında İl/İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine gerekli belgelerle birlikte müracaat ederek hibe sözleşmelerini imzalamaları gerekiyor.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

kim kazandı ne kazandı kazananlar belli : ))))))))

ALLAH AKİL FİKİR VERSİN
ALLAH AKİL FİKİR VERSİN - 3 yıl Önce

Açiklandı acıklanmasına ama torpıl çok vardı puan olarak daha fazla almamıza ragmen degerlendırmeye bıle almadan kendı adamlarına verdıler . Bu ulkede bir yapmak ıcın neden torpılsız olmuyor ben anlıyamadım müslümanız sozde; hak en cok bızım dikkat etmemız gerekırken neden adamcılık oluyor anlamadım. Bazen bu haksızlıklar karşısından ıcın cekıp gıtmek ıstıyor ınsan.

banner151

banner251