Bekir Pakdemirli çiftçinin gece ışıkları yanıyorsa bizim de Bakanlıkta ışıklarımız yanıyor

Manisa'nın Demirci ilçesinde çıkan yangında 70 koyunu telef olan besici aileye, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin talimatıyla 120 koyun ile 1,5 ton küçükbaş yemi hediye edildi.

SİZİN BİR DERDİNİZ VARSA BİZİM DE DERDİMİZ VAR

Bakan Pakdemirli, hediyelerin teslimi sırasında Tekin çiftiyle görüntülü konuştu. Pakdemirli, bir daha böyle musibetler yaşanmaması temennisinde bulunarak "Biz her zaman sizin dertlerinizle dertleniyoruz. Her zaman söylüyoruz, sizin bir derdiniz varsa bizim de derdimiz var. Sizin gece ışıklarınız yanıyorsa bizim de burada ışıklarımız yanıyor. Derdinize derman olmaya çalıştık." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elektrikli traktor fabrikasi calisani.
Elektrikli traktor fabrikasi calisani. - 8 ay Önce

Cumhurbaskanini etkilemek icin polatli tigem de israfin bini bir paraydi.
Hani nerde elektrikli traktor, fabrikasi nerde calisanlari kim???? Var mi oyle bir yer
Yoksa iskembeden mi gitti.
Bir de her yil dikilen cam fidanlarini verimli arazilere dikerek show yaptiniz...
Yazik degil mi? Elektrikli traktorun tanitimi kac trilyona mal oldu? Cope atilan yemekler dahi on milyarlar eder. Beceriksiz organizasyondan dolayi..

Göksal Harman
Göksal Harman - 8 ay Önce

Tarım 2023 te çiftçiden oy beklemeyin cifci faiz ve borc bataginda cifci kışı gecirir ama bunları unutmaz

Orhan
Orhan - 8 ay Önce

Adananın müfettiş raporu ile görevden alınan müdürünü atamak için mi lambalar yanıyor.

Senol
Senol - 8 ay Önce

Sevgili bakanım, ışığınız yanabilir ama, biz üreticiye, çiftçiye vAllahi bir faydasını görmedim. Çiftçi bitik, tükendi bakanım tükendi. Kıskaca aldınız bizi, taban fiyat düşük enfilasyon için bizi kullandınız. Girdikleri hesap etmediniz. Çiftçi bankaya Koop gittiyse faizler bizi eritti, para kazanıyoruz ki , anasını ödeyemediği ki faizini odeyebilelim işin içinde çıkılacak bir hal kalmadı. Işığını iz yansada bize bir faydası yok. Lafla beynir gemisi yürümüyor bakanım , binlerce çiftçi icra kıskacında, bu nasıl ışık ben anlayamıyorum. Sizi hiç anlayamadım, bir diyorsunuz kepek ekin, bir diyorsunuz, paramız çok ithal ederiz, marketde çiçek yag olmuş 70₺ ithal etsenizde gariban çiftçi yağ alamıyor bakanım...

Orhan bey
Orhan bey - 8 ay Önce

Bizim ilimizde defalarca bu olaylar oldu yangın oldu sel oldu çiftçilerimiz mağdur oldu ..reklam yapmaktan bıkmadı bu bakan..o kadar acemi reklam yapıyorki sadece gülüyoruz ve istifasını bekliyoruz..itici ve işten anlamıyor..bakanlıpı fetölerle doldurdular neden acaba..????bakanlığı mahvettiniz.teşkilatları fetölere mekan ettiniz..paralı ihaleleri taaa ankaradan takio etmesini biliyorsunuz..geceleri bunların hesabınımı yapıyorsunuz danışmanlarınızla..ışıklar yanıyormuşşşşş...istifa..istifa..istifa..

Enver demir taş
Enver demir taş - 8 ay Önce

Tabi canim bakanlikta sabaha kadar çalişiyorlar sanki nasil çifycini mali calacayiz diye toplaniyorlar çok komik

Çiftçi
Çiftçi - 8 ay Önce

Sayın boşbakanım bu saatten sonra ağzınla kuş bile tutsan akp ye “ OY MOY YOK”

çiftçi
çiftçi - 8 ay Önce

ama sayın yetkililer sizinde icralık tarlanız varmı ekip ekmiyeceğın belirsiz arazin varmı dicle elektriğin soygununa dayanacak gücümüz kalmadı bir kw yerine 10 kw yazan bir tarımsal sayacınız varmı dedaş binasında tarımsal yazan bir tebela var var diyorum o tabela orada asılıdır üdemeye gelince üzel sanayı hatın parasını senden aliyorlar yeddibin çiftçi icralık ve devlet çiftçiye tam 135 milyar lirayla borçlu siz kendinizi yerimize koyun üdeyebilecekmısınız her kuyuya 200 250 ve hatta bazıları 300 bin lira elektrik parası gelmiş nasıl genineceğız ve biz ne yiyeceğiz...


banner34
1 kg peynir nasıl 100 lira olur? 
1 kg peynir nasıl 100 lira olur? 
  • 1.6B kez görüntülendi.

banner251