Ankara’da ucuz et kuyruğu! Kasa bir tane olunca kuyruk hiç eksilmiyor!

Et ve Süt Kurumunun, Genel Müdürlük binasının yanında bulunan satış noktasında uzun kuyruklar oluşması vatandaşın tepkisini çekiyor. Satış noktasındaki uzun kuyrukların belli günlere has bir durum olmadığı, bir tane kasanın bulunmasından dolayı bu kuyrukların sürekli yaşandığına dikkat çekilirken, vatandaşlar yetkililerin bu soruna bir çözüm bulmasını istiyorlar. 

BU KADAR İNSANA SADECE BİR KASADA HİZMET VERİLİYOR!

Et ve Süt Kurumu’nun mağazalarında et ve et ürünlerinin fiyatının piyasanın altında olması vatandaşları bu satış noktalarına yönlendirirken, bu satış noktalarının önünde de uzun kuyrukları gündeme getiriyor. Talebin artmasına rağmen satış noktalarında hizmet veren kasaların az olması kuyrukların daha da uzamasına neden oluyor. 

Bu durumu gözler önüne sermek için bir video çekerek Tarımdan Haber’e gönderen vatandaş, et almak için saat 10.30’da girdiği sıradan ancak 13.00’de çıkabildiğini belirtti. Bu uzun kuyruğun tam kapanma öncesinde oluşan bir talepten kaynaklanmadığını dile getiren vatandaş, "Satış noktasında sadece bir tane kasa bulunuyor. Talep fazla olunca da bu uzun kuyruklar oluşuyor. Pandemi sürecinde en azından satış işlemlerini hızlandıracak tedbirler alınabilir" diyerek tepkisini aktardı. 

ESK'nın satış noktalarında kıyma 37 liradan, kuşbaşı 40 liradan satılıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fehmi demir
Fehmi demir - 6 ay Önce

Bu tarz videolarla çalışanların emeğini hiçe sayıyorsunuz bende haftanın bir günü ürünlerimi oradan aliyorum. O sıranin olmasinin tek nedeni çok yoğun olması
Verilen hizmette hiçbir sıkıntı yok

Semih acar
Semih acar - 6 ay Önce

Evet sıra oluyor ama yoğunluktan dolayı yoksa hizmette çalışanlar elinden geleni yapiyor

Kenan pembe
Kenan pembe - 6 ay Önce

Evet balgat burası orada iki kasa var fakat kariyerler kendi arasında anlaşmış değişmeli çalışıyor sanırım. Yani birbirlerini dinlendiriyor dışarıdaki insanlar umrunda değil. Ne zaman gitsek tek kasa.

Avni can
Avni can - 6 ay Önce

Pandemi döneminde yogunluk normal ülke genelinde işyerinlerine 5 kişi alınıyor normal bu sıralar 2 kasada olsa İŞYERLERİ ne 5 müşteri sayısı alınıyor arkadaşım

Anonymous
Anonymous - 6 ay Önce

Kaç kasa olduğunu da çekseydin, salla tutarsa...

Ayşe duman
Ayşe duman - 6 ay Önce

Bu durumdan şikayetiniz var ise sıra beklemeden etinizi kasaptan aliniz

Bak
Bak @Ayşe duman - 6 ay Önce

Bak şu lafa. Sanki millet keyiften oradan alıyor. Ayrıcalıklı çalışanlari sıra beklemeden direkt yukarıya servis alıyor.

banner34
1 kg peynir nasıl 100 lira olur? 
1 kg peynir nasıl 100 lira olur? 
  • 1.7B kez görüntülendi.

banner251